Alessandra Mastronardi, Anacapri’de Gianpaolo ile evlendi.

GecKalmam

Active member
Bir hafta önce Alessandra, düğün haberini bir video ve basit bir cümleyle sosyal ağlarda yayınlamıştı: “Benim için her zaman evet olmuştur”. Oyuncu, “I Cesaroni” dizisinin hemen ardından iş için taşındığı Roma’da yirmi yaşında Gianpaolo ile tanışmıştı.

Düğün sonrası parti

Dini törenin ardından gelin ve damat ve davetliler, Faraglioni, La canzone del Mare manzaralı denize bakan restorana geçti. Arkadaşların Instagram’da yayınladığı fotoğraflardan, Alessandra ve Gianpaolo’nun çabalarını kutlamak için onları peri masalı yerine götüren küçük bir tekneye bindikleri görülüyor evet-

İlk buluşmalarının Vanity Fair hikayesi

Salerno’dan dört yaş büyük olan Sapienza Üniversitesi’nde Tıp okumak için Roma’ya gittiğinde tanışmışlardı. İkisi hemen birbirlerine aşık oldular, ancak çok geçmeden ayrıldılar, ta ki arkadaşlarının düğününde tekrar buluşup tekrar aşık olana kadar.
“20 yaşındaydım ve ‘Cesaroni’ serisini yeni bitirmiştim. Benden dört yaş büyük olan ve Salerno’lu olan Gianpaolo bunun yerine Sapienza Üniversitesi’nde Tıp okumak için Roma’ya gelmişti. Bir dizinin bitmesine çok üzüldüm. hikaye haftalarca ağladım sıfır çıkmak istedim sonra bir akşam bir arkadaşım bizi tanıştırdı bana ‘hayatının erkeğiyle tanışmana izin veririm ama sakın ona aşık olma’ dedi ‘”. Aktris, Vanity’ye “Aslında ona delice aşık oldum. Bu ona da oldu” dedi.

İkinci belirleyici maç

Alessandra Mastronardi ve Gianpaolo Sannino birbirlerini asla gözden kaçırmadılar ve sonraki 17 yıl boyunca birbirlerini hep uzaktan kovaladılar. “Ara sıra konuşurduk, yılda bir, bazen hiç. Benim aramayı reddettiğim dönemler oldu, onun reddettiği dönemler oldu, benim meşgul olduğum dönemler ve onun meşgul olduğu dönemler oldu. Ama tesadüfen tanıştık” dedi oyuncu. Bu arada bir dönem Los Angeles’ta, ardından da Ross McCall ile 4 yıllık aşkını yaşadığı Londra’da yaşayan aktris ile ikisinin de hayatları ilerlemiştir. Sonra iki yıl önce tesadüfen karşılaştılar ve birbirlerini asla gözden kaçırmadılar. Onları tanıştıran arkadaşlarının düğününde, aşk hikayelerinde yeni bir sayfa açtılar, bu da onların bir çift olarak Prima della Scala’da ve ardından dağlarda romantik bir hafta sonu boyunca sosyal ağlarda çıkış yapmalarına yol açtı. yakında düğünle taçlandırılacak.