Anna Safroncik yine bekar: "Yüzeysel bir adam istemiyorum"

GecKalmam

Active member
İlişkisinin sona erdiğini duyuran Anna Safroncik, “Bekarım ve bundan çok gurur duyuyorum. İnsanlar zamanla birbirini tanıyor ve zaman bana bazı şeyleri anlamamı sağladı” dedi. “Oyuncaklar Ülkesi her zaman güzeldir, ama sonra gerçek hayat geldi ve o anda erkek arkadaşımı daha iyi tanıdım, onun kim olduğunu daha iyi anladım ve buna bir son vermeyi tercih ettim”, diye ekledi haftalık dergiye güvenerek. .

Tek başına daha iyisi Anna Safroncik, yüzeysel bir tutuma karşı hoşgörüsüzlüğünün tetikleyicilerden biri olduğunu açıkladı. “Ya derinlik vardır ya da yalnız olmak daha iyidir. Kendi adıma konuşuyorum ama bunun tüm kadınlar için geçerli olması gerektiğine inanıyorum: bugün güçlüyüz, bağımsızız, özellikle duygusal konularda yüksek standartlara sahibiz, bu yüzden artık tatmin olmuyoruz” dedi. Ancak ilişkinin sona ermesine yol açan dinamikler hakkında başka ayrıntılar vermeden.

Anna Safroncik ve Marco Maria Mazio’nun aşk hikayesi Ocak 2020’den bu yana çift olan Anna Safroncik ve Marco Maria Mazio, Kosta Rika’da bir tatil sırasında tanışırlar ve aralarında kıvılcımlar hemen ateşlenir. Sadece birkaç ay sonra Filming Italy Sardegna Festivali vesilesiyle açığa çıktılar ve birlikte Venedik’ten Roma Film Festivali’ne kadar en prestijli kırmızı halılarda yürüdüler. Oyuncu, erkek arkadaşı hakkında “Ukrayna için yardım toplamama yardım ediyor” dedi. Savaşla ilgili olarak “Babam Kiev’de, korkuyorum” dedi.