“Antonino Spinalbese ve ben sadece arkadaşız”

GecKalmam

Active member
20 Haziran 2023 10:36

Belen’in eski sevgilisinin paylaşımı kaldıran eski İtalya güzeli açıklama yaptı

Carolina Stramare, Antonino Spinalbese’nin sildiği gönderi hakkında “Ondan fotoğrafı kaldırmasını istedim çünkü ilişkimiz hakkında her zaman ve yalnızca yanlış haberler okudum ve bu dedikodularla yaşamıyorum, elimden geldiğince onlardan kaçınmaya çalışıyorum” diyerek her türlü olasılığı susturdu. aşk hikayeleri.

İpuçlarından şifreli gönderilere

Sosyal ipuçları ve sibylline gönderileri, Carolina Stramare ile Antonino Spinalbese arasında devam eden bir aşk hikayesi olduğunu düşünmemize yol açmıştı. Onları kostümlü gösteren fotoğrafı ortadan kaldırma hamlesi, ikisi arasında bir miktar şefkat olabileceğinin bir başka işareti olarak görünmüştü. Diğer zamanlarda, eski güzellik kraliçesi ve Belen’in eski sevgilisi, birlikte olduklarını öne sürerek aynı yerlerden ve aynı karelerden yayın yapmışlardı. Birlikte, ama sadece arkadaş olarak mı? Öyleyse neden dedikoduları körüklemeden grup fotoğraflarını özgürce yayınlamıyorsunuz?

Carolina Stramare’nin aşk hayatı

Arkadaşım Antonino Spinalbese hariç, Carolina Stramare kiminle eşleşecek? Juventus ve Sırbistan milli takımının futbolcusu Dusan Vlahovic ile görüştükten sonra 24 yaşındaki model artık kimseyle paparazzi değildi. Eski İtalya Güzeli (tacı 2019’da takmıştı) sosyal medyada bile, her zaman seksi ve güzel bir model versiyonunda kendini paylaşma stratejisini benimsiyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili