“Artık çocuklarımı düşünüyorum”

GecKalmam

Active member
Tgcom24
Fedez, Chiara Ferragni ile yaşadığı kriz hakkında “Pomeriggio Cinque” hakkında: “Artık çocuklarımı düşünüyorum”

“Pomeriggio Cinque” dizisinin kameraları tarafından yakalanan ayrılığın gerçek olup olmadığını soran Michel Dessì şu yanıtı verdi: “Çocuklarımın derisi altında oynamak istediğimi mi sanıyorsun? İnsanların ne dediği umurumda değil. Seninle olan ilişkiyi biliyorsun. karısı mı? Sana nasıl olduğunu sorsam
eşine nasıl davranıyor, nasıl algılarsınız?”. “Kamuoyunda ifşa oluyorum ve halka mal olmuş biri olduğum için insanların hikayem hakkında çıkarımlar yapmasını kabul ediyorum ama esasa göre cevap veriyorum…. sana nasıl görünüyor? Herkes istediğini konuşabilir, umurumda değil. Hayatımda başka önceliklerim var ve onlar şu anda benim çocuklarım” diye devam etti. Fedez daha sonra birkaç saat içinde arkadaşı Donatella Versace'nin defilesine katılacağını doğruladı.

Fedez Citylife'daki dairesinden ayrıldı

Fedez'in Pazar akşamı başka bir tartışmanın ardından evlilik evini terk ettiğini haber veren kişi “Pomeriggio Cinque” idi. Rapçi bu nedenle birkaç gündür eşi ve iki çocuğu Leone ve Vittoria ile paylaştığı Citylife çatı katında yaşamıyor. Rapçi Tatiana olarak bilinen annesi Annamaria Berrinzaghi, Adnkronos'a ulaştığında “Hepimiz her şeyin yolunda gitmesini umuyoruz” yorumunu yaparak krizin ciddi olduğunu doğruladı. Sanremo 2023'ten bu yana hiçbir şey eskisi gibi olmadı: Karı-koca arasındaki ilişki çatlamaya başladı ve defalarca durumu düzeltmeye ve flaş lambalarının önünde sakin görünmeye yönelik çabalara rağmen, ayrılık söylentileri giderek daha ısrarcı hale geldi.

Fedez'in annesi: “Her şeyin yolunda gitmesini umuyoruz”

Chiara Ferragni pilates antrenmanı ve yaptığı bir hikayeyi yayınlarken Fedez'in ağzı kapalı. Doğrudan olaya dahil olanlar ayrılığı onaylamaz veya inkar etmezlerse, rapçinin annesi ve Adnkronos'un Tatiana olarak tanıdığı menajeri Annamaria Berrinzaghi, krizin gerçek olduğunu doğruluyor: “Şu anda hiçbir şey söylemek istemiyorum, çünkü ben de doğrudan olaya karışan kişi ben değilim, dolayısıyla kesinlikle ifşa etmek istemediğim şeylerin ortaya çıkmasının bile doğru olmadığını düşünüyorum. Üzgünüm ama size ne diyeceğimi bilmiyorum. Şu anda inanıyoruz Hiçbir şey söylemek uygun değil” dedi Tatiana. Fedez'in annesinin umudu “Hepimiz her şeyin yolunda gitmesini umuyoruz”, oğlu ve gelininin de bu kez yanlış anlamaları aşıp tekrar bir araya gelmelerini umuyor.

Valentina Ferragni'nin sözleri

Ferragni ailesinde, Chiara'nın mahremiyetini basından koruyan, Milano'daki defileler sırasında yakalanan kız kardeşi Valentina'dır. Etkileyici kişi, kendisi hakkında sorular soranlara “Ben de konuşmamayı tercih ediyorum çünkü bu beni ilgilendirmiyor” dedi. Saç rengini sarıdan esmere değiştiren Valentina Ferragni, sözlerini “Konuşacak” diyerek tamamladı.