Aurora Ramazzotti, Cesare Augusto ile ilk yürüyüş

GecKalmam

Active member
17 Nisan 2023 09:27

Goffredo Cerza ve çocukları ile Milano’daki etkileyici

Aurora Ramazzotti, yeni rolünü öğrenmek için sosyal medyadan birkaç gün izin aldı ve küçüğüyle birlikte kendini eve kapattı. Bebeğini gördüğü an anne oldu. Ramazzotti’nin 30 Mart’ta doğum yaptığı İsviçre kliniğinden döndükten sonra, Aurora ve Goffredo şimdi evin sessizliğinde kutsal emzirme anını yaşıyorlar, bir anda geçen güzel bir an” yorumunu yaptı. Cesare Augusto’nun doğumunda Kendisini zaten “büyükanne 2.0” ın standart taşıyıcısı olarak tanımlayan Hunziker de yardımcı oldu.

Aurora annesinin ilk sosyal fotoğrafları

Aurora Ramazzotti birkaç gün önce ilk aile fotoğraflarını yayınlayarak “Annem ve babam da iki hafta önce doğdu” diye yazdı. O, Goffredo ve Cesare Augusto, yeni doğan bebekle aynanın önünde çok tatlı bir selfie aldılar. Gönderide Aurora ve Goffredo’nun dairesinde hüküm süren yeni hayatın bazı simgesel görüntüleri var: kanepede bebeği emziren etkileyici, onu göğsüne saran partner, beşiği kontrol eden kedi var. Ve sonra, yeni ebeveyn çiftine arkadaşlık etmek için kaçınılmaz tartışmalar ortaya çıkar: Nefret edenler, Michelle Hunziker’ın kızını tüylü evcil hayvanı yüzünden suçlarlar, ancak Aurora, geçmişte nefret edenlere konsepti yeniden teyit ederek zaten yaptığı gibi, umursamaz. : “Beni tanımlamana izin vermiyorum.”

Sezar Augustus’un doğuşu

Aurora Ramazzotti 30 Mart’ta anne oldu. Cesare Augusto (çift, ilk çocukları için önemli ve tarihi bir isim seçti) bir İsviçre kliniğinde doğdu. Hastaneden ayrılırken Michelle Hunziker, büyük büyükanne Ineke ve arkadaşı Tommaso Zorzi, yeni ebeveynlere eşlik etti. Kayıp baba Eros Ramazzotti, turuna katıldı. Ancak (dördüncü çocuğunu beklediğini inkar eden ve yeni sevgilisi Dalila Gelsomino ile kısa süre önce açığa çıkan) şarkıcı, varlığını tatlı bir büyükbaba bağlılığıyla hissettirdi: “Hoş geldin Cesare, gelecek senin ellerinde. ”. Ve zaten Eylül ayında, Arena di Verona’daki konser vesilesiyle hamile kızına hitaben şöyle demişti: “Sahnede benimle şarkı söylemesini istiyorum… Önemli olan onun iyi olması ve daha iyi bir dünyaya geliyor. Teşekkürler Auri, seni seviyorum”.

İlgili