Aurora Ramazzotti kendini çıplak gösteriyor, aynaya samimi bir mektup

GecKalmam

Active member
en büyük kızı Michelle Hunziker, Aurora Ramazzotti sık sık annesiyle karşılaştırıldı. Ona birçok kez acı veren ve özellikle ergenlik döneminde büyük güvensizliklere neden olan bir karşılaştırma. Büyürken nasıl tepki vereceğini biliyordu ve sosyal medyada gururla sivilcelerle mücadelesini anlattı ve istediği fiziğe kavuşmasını sağlayan spor tutkusunu paylaştı. Artık onun da bir bebeği olduğuna göre, kendinden yeni bir şekilde, farkındalık ve özgüvenle bahsediyor. Gördüklerinden gurur duyarak aynaya bakar, güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkarır.

ayna görüntüsü

Aurora Ramazzotti, “İki yaşında aynada yansıyan görüntünüzü tanımaya başlarsınız ve o andan itibaren, hayatınızın en kalıcılarından biri olan bu yansıtıcı yüzeyle gerçek bir ilişki başlar” diye başlar. “Gençken, bu yansımanın olmadığı bir dünya hayal ettiğim günler oldu, kendiminkini unutmaya çalışmak için saatler harcadım ve bu görüntüyle karşılaşmamak için banyolara başım aşağıda yürüdüm” diyor.

Karmaşık bir ilişki

Aurora Ramazzotti, gönderisinde “Onunla ilişkimin hangi noktada bu kadar karmaşık hale geldiğinden emin değilim, belki de basit bir ışık oyununun tüm varlığımı koşullandırabileceğini anlamaya başladığımda” diye yazıyor. “Her şey bu ilişki üzerine kurulu gibiydi, bir hayatı alt üst edebilen, insana ruhun gerçek güzelliğini unutturabilen, hastalık getirip ağlatabilen ve her şeyi ve daha fazlasını getirebilen uçup giden bir an. Bilmiyordum, çünkü bilmiyordum.” Karar verdim, birdenbire oldu, o yansıyan görüntüyle işlevsiz, tehlikeli bir ilişki doğdu” diye devam ediyor.

Değiştirmek

“Bu tür ilişkilerde olduğu gibi, sakin sakin anlar yerini şiddetli kavgalara bıraktı. Her şey yolunda gidiyormuş gibi görünse de, ‘bu sefer gerçekten değişti’ diye kendimi yakaladığımda bile, hiç öyle olmadı, renkli dikişler atıyordum. Aurora Ramazzotti, yırtık bir kot pantolondaki yamaları takipçilerine açıklıyor. “Bunu ancak o imajı değiştirerek parçalanmış ilişkiyi iyileştirebileceğime inanarak yaptığım hatadan sonra fark ettim. hayatın tenimde çizdiği çizimler.İçimde değişmesi gereken bir şeyler vardı, kimsenin asla göremeyeceği bir yerde”, yazısını okur.

Yeni bir Aurora

“Bugün ilişki dalgalı gidiyor, bugün artık o yansıyan görüntüden kaçarak oynamıyorum, bugün onu gözlemlemek için çok zaman harcıyorum. Bana hayatı anlatıyor, bana nerede olduğumu hatırlatıyor ve nerede olduğumu hayal etmemi sağlıyor. Gideceğim” diye açıklıyor Aurora Ramazzotti ve sözlerini şöyle bitiriyor: “Belki sonsuza kadar böyle olmayacak, ama şimdi onu sevmeyi her zamankinden daha fazla öğrendim. birbirimizi biraz ve sonra birbirimizi okşamaya geri dönüyoruz ve derinlerde bir yerde zavallı şeyin bana sadece kabuğumu gösterebileceğini hatırlıyorum, ben başka bir şeyim”.