Bitirdim ne demek ?

GecKalmam

Active member
Bitirdim ne demek? sorusuna, kısaca cevap verecek olursak, bu sözcüklerin tam anlamı genellikle bir projenin, görevlerin veya diğer görevlerin tamamlanmış olduğu anlamına gelir. Bir projenin tamamlanması, kişinin kendisine verdiği hedefleri gerçekleştirdiği anlamına gelir. Projenin tamamlanması, kişinin başarılı olmadan önce kendisine koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirdiği anlamına gelir.

Bir proje tamamlandığında, kişi başarılı olmuş olur ve projeye verdiği çaba başarılı olmuş olur. Örneğin, bir öğrencinin yıl sonu sınavlarını başarı ile tamamlaması, öğrencinin başarılı olduğu anlamına gelir. Aynı şekilde, bir çalışanın iş görevlerini yeterli seviyede tamamlaması, çalışanın başarılı olduğu anlamına gelir.

Bitirdim ne demek? sorusunun tam anlamı, bir projenin, görevlerin veya diğer görevlerin tamamlanmış olduğu anlamına gelir. Bitirdim sözcüğü, bir kişinin kendisine vermiş olduğu hedefleri gerçekleştirmiş olduğu anlamına gelir. Projenin başarıyla tamamlanması, kişinin başarılı olmuş olduğu anlamına gelir. Bu sözcükler kullanılarak, bir kişinin başarısının ne demek olduğu belirtilebilir.