Blanco ve Martina Valdes krizde, ayrı tatiller

GecKalmam

Active member
27 Haziran 2023, 11:36

Şarkıcı Portofino’da, dansçı Sardunya’da

Sosyal medya her zaman yanlış bir şeyin ilk belirtisidir. Olmayan bir beğeni ya da yapılmayan bir yorum yeterlidir, bunun yerine takipçiler bunları çok sayıda okumaya alıştığında, bir çiftte kriz havası olduğu sonucuna varılır. Bu, yine ayrı tatillerde olan Blanco ve Martina Valdes’in başına geldi.

Portofino’da Blanco

Martina Valdes bikinili, Blanco’nun sırtı yanmış. Eski Sanremo galibi ve dansçı deniz kenarında ama iki farklı yerdeler. Tigullio Körfezi’nde ve oradan güneş yanığı görüntüleri yayınlıyor ve Santa Margherita Ligure sahilinde bir şezlongda yatarken yayınlıyor. Martina ise bir arkadaşının kendisini beklediği Olbia’ya gelir ve iki parça halinde kumların üzerinde görüntüler gösterir. Son derece erotik fotoğrafların altında Blanco’dan bir yorum bile yok. Garip.

Martina ile aşk hikayesi

Blanco ve Martina Valdes arasındaki aşk hikayesi bir yılı aşkın bir süre önce doğdu. Eurovision 2022’den sonra bir aşk kaçışı sırasında Paris’te bunu resmileştirmek istediler. Suç ortaklığı, tutku ve sürekli varlık ilişkilerinin bileşenleriydi ve şarkıcının kız arkadaşına yaptığı son ithaflardan birinde şöyle yazmıştı: “Yaptın mı? senin kadar olgun olmadığımı anla ve ne kadar umursasam da bir pislik olduğumu anla.ve başkalarını dinleme çünkü onlar hep konuşurlar ve birileri hep seni kızdırmak ister ama bırak gitsin. “

Giulia ile ani ayrılık

Martina Valdes’ten önce Blanco’nun kalbi Giulia Lisioli için atıyordu. Ona birkaç performans ve hatta bir şarkı adamıştı ama sonra dansçıyla diskoda yakalandı ve Giulia ile olan hikayesi aniden kesintiye uğradı. “Yanlış bir şey yapmadım, onu sevdim, destekledim ve katlandım: Sanremo’da başından beri… Ona ayak uydurmak için sık sık kendimi ihmal ettim. Belki bu benim hatamdı ama ona olan sevgisinden emindim. Önce Riccardo’nun ihtiyaçlarını koydum, sonra geldim ve bana doğru geldi” dedi Lisioli bir süre sonra, biten ilişkinin acısını hatırladı. Şimdi yoluna devam etti.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili