Carolina Marconi endişeli: “Yeni kontroller yapmam gerekiyor”

GecKalmam

Active member
20 Eylül 2023 12.30

15 gün içinde kontrastlı bir MR’a girmeniz gerekecek

Birkaç gün önce Carolina Marconi, hayranlarına, iki yıl önce teşhis edilen göğüs tümörünün alınmasından sonra yaptırmak zorunda kaldığı rutin testlerden duyduğu “inanılmaz korkuyu” anlattı. Gösteri kızı, gerçek bir savaşçı olarak takipçileriyle mücadelesini yaşamış, saç dökülmesinden ameliyat belirtilerine kadar hastalığın ve kemoterapinin zor anlarını gizlememişti. Daha sonra sosyal medyadan kaybolarak herkesi endişelendirdi. Şimdi işlerin nasıl olduğunu açıkladığınız uzun bir yazı yazıyorsunuz.

Taraftarlarla samimiyet

Carolina Marconi, partneri Alessandro Tulli’yi kucaklarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı ve şöyle yazdı: “Bu yazıyı yayınlamadan önce çok düşündüm ama hissettiğimi yapıyorum, her zaman doğruyu söylüyorum çünkü sen bana hayatımın en zor anında eşlik ettin. hayat. hayat. Mamogram ve ultrason sonuçları iyi çıktı ama tomografide karaciğerde bir şey var.” Eski Gieffina’yı yeni bir duygu dalgası kaplıyor ve ekliyor: “Soğuk bir duştu, korktum… Her şeyi yapmak için beni aramalarını beklemek zorundaydım. Dün onkoloğum beni arayıp bu kontrole girmem gerektiğini söylediğinde bacaklarımın ne kadar titrediğini anlatamam, kalbimin yeniden hızlandığını hissettim ve o anda yaptığım hiçbir şey birdenbire artık kalmadı. mantıklıydı, gerçek bir bilinç kaybı yaşadım”.

Endişeli günler

Carolina Marconi’nin yeni testlere girmeden önce on beş gün beklemesi gerekecek ve bu arada kendisi de kaygının saldırısına uğruyor. “Soru işaretli sadece iki hafta daha… Kaygılı bir insanım ama ne yapacağım?? Ruhumuzu huzura kavuşturmamız lazım.” Sonra pozitifliği yeniden ortaya çıkıyor: “Kırmadan önce kafanızı kırmayın, çok zor çünkü bu, atılan onca adımdan sonra bildiğiniz bir hayat merdiveni gibi. bir yandan sonuncusunun nihayet kaybolduğunu, bir yandan da bir anda tökezleyebileceğinizi… Ancak korkularım bilinçaltımdan daha güçlü olmamalı, artık sadece iyi hissetmeyi düşünüyorum, çalışıyorum, resim yapıyorum, yapıyorum evi, bahçeyi toparlıyorum, yemek yapıyorum, aklım özgür, yatakta oturup ağlamanın bir anlamı yok” .

Kötü şansa lanet olsun!

Carolina Marconi sadece pozitif bir insan değil, aynı zamanda çok inançlı bir insan. “Bana herhangi bir şey yayınlamamamı söylediler çünkü birileri kötü şans getirebilirdi. İnanan ve Allah’a inananların bu konulara önem vermediğine inanıyorum. Tüm bunları sizinle paylaşıyorum çünkü umarım bu size güç verir ve aynı koşullardakilerin kendilerini daha az yalnız hissetmelerini sağlar, o yüzden el sıkışalım ve güçlü olalım. Teşekkür ederim, seni seviyorum Carolina.”

İlgili