Caterina Balivo ailesiyle Karayipler’de tatilde

GecKalmam

Active member
14 Nisan 2023 09:56

Sunucu kostümlü seksi pozlar veriyor ve kocası ve çocuklarıyla kaygısız anlardan bahsediyor.

Caterina Balivo, sıcakta geçirdiği tatilden karelerde mutlu bir şekilde gülümsüyor. Sosyal rapor hakkında yorum yaparken “Sadece iyi hisler” yazıyor ve suda oynarken veya lezzetli tatlıların tadını çıkarmak üzereyken masada otururken sakin ve kaygısız görünüyor. Karayip panoramaları kendilerini unutulmaz çekimlere borçludur ve onları dalgaların arasında bir Venüs gibi poz veren ve mayoyla tehlikeli kıvrımlarını gösteren bir diva gibi kullanır. Neşeli ve dinlendirici, mutluluk ve sevgi dolu günlerdi.

Tehlikeli virajlar

Caterina Balivo tatili için “Karayip Korsanları”nın bazı sahnelerinin çekildiği Canouan’ı seçti. Berrak sularda veya beyaz kumsallarda ıslanarak gösteriş yaparak, kıvrımlı fiziğini gururla sergiliyor. “Bugün üç beden daha büyükler. Ama sonsuza kadar aynı bedeni korumak umurumda değil: Kırk yaşında güzel olmak istiyorum, elli yaşında güzel olmak istiyorum ve elli yaşında görünmek istemiyorum. kırk”, bir yıldan biraz daha az bir süre önce söylemişti Haberci.

kriz bitti

Onları gülümserken ve birbirine sıkı sıkıya bağlı görünce, Caterina Balivo ile Guido Maria Brera arasındaki krizin geçmişte kaldığı açık. Sunucu “Verssimo”ya itiraf ettiği için çift, kilitlenme sırasında ve hemen sonrasında zor bir dönemden geçmişti. Zaten birkaç yıl önce, aynı programda düşük yaptıktan sonra ayrıldıklarını söyledi. İçinden kaçmaya çalıştığı bir acı, içine kapanarak: “Bir daha asla yapmayacağım bir hata” dedi. Bugün o anlar çok uzakta ve çift huzur buldu: dalgalarda eğlenirken her zamankinden daha mutlular.

İlgili