Caterina Balivo güzeli Roma’da bisikletle

GecKalmam

Active member
14 Eylül 2023, 12:06

Eyerdeki paparazzi sunucusu, sarı takım elbisesiyle göz kamaştırıyor

Caterina Balivo, tıpkı Trio Lescano şarkısındaki gibi, bisiklet üzerinde gerçek bir güzellik. Roma sokaklarında pedal çeviriyor ve kendisini şaşırtan fotoğrafçılara gülümsüyor. İşte tam da bu neşeliliği, her zaman neşeli ve kaygısız oyunculuğu onu halkın en çok sevdiği karakterlerden biri haline getiriyor.

Güzel bir kadın

Caterina Balivo 43 yaşında, kendini olduğu gibi göstermekten çekinmeyen muhteşem bir genç. 1999 yılında Miss Italia’ya katılarak başlayan kariyerine geçen yıl şunları söyledi: “Bugün üç beden büyüğüm. Ama sonsuza kadar aynı bedeni korumakla ilgilenmiyorum: Kırk yaşında güzel bir çocuk olmak istiyorum” , Elli yaşında güzel bir genç olmak istiyorum ve elli yaşında kırk gibi görünmek istemiyorum.” Bu yaz bile bikiniyle poz verirken çatlaklarını gizlemedi: “Eğer formda değilseniz kendinizi kabul edin” dedi ve filtreleri abarttığını söyleyen bazı meslektaşlarına da mesaj gönderdi.

Mutlu aile

Caterina Balivo için özel hayatta bile her şey yolunda gidiyor. 2015’ten beri Guido Maria Brera ile evli ve Guido Alberto ve Cora adında iki güzel çocuğu var. Geçtiğimiz günlerde kayınpederinin 95. yaş günü kutlamalarına eşiyle birlikte katılan çift, karantina döneminde ortaya çıkan kriz söylentilerine rağmen büyük bir uyum sergiledi.

İlgili