Çatlaklar ve pastırma üzerine Caterina Balivo: “Fiziksel değilseniz, kendinizi kabul edin”

GecKalmam

Active member
Hayranların yorumları Caterina Balivo, Toskana’da tatildeyken Giannutri adasında bikinili vücudunu “mumyanın pastırması” ile göstererek hayranlarını serbest bırakıyor. “Filtre kullanmayan ve hamilelik gibi kokan çatlakların değerini anlayan Caterina aferin” diye yazıyor biri. “Doğum lekelerini göstermen ne güzel!” başka ekler. “Nihayet doğum çatlaklarını gösteren bir şov kadını, seni yeniden değerlendirdim” yorumu bir başka takipçinin yorumu. “Şovdan filtresiz kendini böyle gösteren bir kadını görmek ne güzel! … böyle devam ediyor, şovda büyük spot ışıklarının altında hala birimizin olduğunu duymak güzel”. Ve tekrar: “Bu çok güçlü ve çok doğru fotoğraf için teşekkür ederim. Otantik bir güzellikle güzelsin”.

Balivo’nun pastırmayla ilgili yanıtı “Son paylaşımımda çatlaklarımla ilgili birkaç yorum okuyordum, işte buradalar, görebiliyor musunuz? – takipçilere soru Caterina Balivo – Kızım Cora’nın beni Guido Alberto’dan çok daha fazla terk ettiğini söylemeliyim, çünkü ben daha yaşlıydım “. Bikinili, başında şapkalı ve vücudunu aydınlatan güneşle kendini filme alıyor. ” Birçoğu bana şunu söyledi: onları örtmemen güzel, ah, sonunda normal bir insan… Sana doğruyu söylüyorum: insanlar biraz abartıyorlar çünkü sık sık tanıdık yüzlerle karşılaşıyorum ve onları tanımıyorum”.

“Birbirinizi sevin” Caterina Balivo’nun filtresiz ve gösterişsiz olanlar için kadınları birbirlerini sevmeye teşvik etmek için ilk müdahalesi değil. Bir yıl önce, yeni şekilleri isteyerek kabul ederek vücudunun başkalaşımından bahsetmişti: “Bugün üç beden daha büyüğüm. Ama sonsuza kadar aynı bedeni korumakla ilgilenmiyorum: Kırk yaşında güzel olmak istiyorum. Elli yaşında güzel olmak istiyorum ve elli yaşında kırk gibi görünmek istemiyorum” dedi.

Balivo’nun özel hayatı Caterina Balivo, Guido Maria Brera ile evli ve Guido Alberto ve Cora adlı iki çocuğu var. 1999’da Miss Italy yarışmasına katıldı ve ardından kendini televizyon sunucusu olarak bir kariyere adadı. Açık sözlü ve açık sözlü, onun hakkındaki beğenisi ve ironisi ile halkı büyüledi.