Cecilia Rodriguez ve Ignazio Moser, İbiza’ya kaçtı

GecKalmam

Active member
03 Ekim 2023 09:42

İçecekler ve müzik arasında arkadaşlarınızla mayoyla rahatlayın

Çiftin kalbinin adresi İbiza Cecilia Rodriguez ve Ignazio Moser için İbiza bir nevi gönül merkezi. Sık sık tatillerini orada geçirirler ve hatta kısa bir ziyaret için bile her zaman aşklarının mekanı olan Balear adasına uçarlar. Mayıs ayında Isla’da dalış ve kokteyller arasında bir “balayı” geçiren ikili, şimdi sonbahar enerjisini şarj etmek için geri dönüyor.

Luna Marì ile “genel prova”

Cecilia Rodriguez ve Ignazio Moser, İbiza’ya gitmeden önce hafta sonunu torunları Luna Marì Spinalbese ile geçirdi. Eski sevgilisi Fabrizio Corona’nın TV’de açıkladığı gibi Belen’in annesi “iyi değil”, ancak Veronica Cozzani ve küçük kıza bakan şov kızının kız kardeşi hemen yardımına koştu. Cecilia, Belen’in ikinci kızıyla birlikte Milano’da güzel bir yürüyüşe çıktı, evinde plastik toplar ve küçük köpeklerle birkaç oyun oynadı. Daha sonra yorgun bir şekilde yatağa çöktüler. Küçük kız, uyandığında amcaları Cecilia ve Ignazio tarafından kucaklandı. Amcaları, aileyi genişletme arzuları nedeniyle “kostümlü prova” yapma fırsatını değerlendirdi.

2024’teki düğün

Cecilia Rodriguez ve Ignazio Moser’in uzun zamandır beklenen düğünü gelecek yıl gerçekleşecek. İbiza’dan gelen görüntülerin de teyit ettiği gibi aralarında bir kriz yok ama portakal çiçekleri için yeni yılı beklememiz gerekecek. Ignazio, “Tabii ki evleniyoruz” diye doğruladı “Settimanale Nuovo”ya. Sonuçta evlenme teklifi çoktan gelmiştir. Maytapını ona verdiğinde Kasım 2022’ydi. “Bunu beklemiyordum ve şüphelenmedim” dedi. “Bana gerçek bir sürpriz yaptı. Yüzüğü kız kardeşimle birlikte seçti. Belen de iyiydi çünkü hiçbir şeyin ağzından kaçmasına izin vermezdi. Çok minnettarım, ruh eşimle tanıştım. Onunla tanıştığımda tanışmadım. benim için kolay bir dönemdi ve o bana yardım etti. artık gülümsemiyordum ve o bana gülümsememi geri getirdi. sonra güzel anlar oldu ve diğerleri o kadar da iyi değildi. hatta ayrıldık ama sonra tekrar bir araya geldik ve önemli olan da bu ” ekledi.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili