Cecilia Rodriguez ve Ignazio Moser, işte düğün ne zaman olacak

GecKalmam

Active member
02 Ekim 2023 09:42

Çift kriz söylentilerini yalanladı: Düğünün gelecek yıl yapılması planlanıyor

“Elbette evleniyoruz!” diyor Ignazio Moser haftalık Nuovo dergisine. Cecilia Rodriguez ile yaşadığı dedikodular konusunda kategorik bir yanıt veriyor: “Bunların hepsi laf. Dedikodu her yerde ortaya çıkıyor. Bırakın eğlence dünyasında görünürlüğü olan bizim gibi iki kişi için. Diyelim ki söylenenlere ve söylenenlere verilen tepkileri yönetmeyi öğrendik.” hakkımızda yazılmış. Ve her şeyden önce bizi birleştiren büyük sevgi var. Bu, gevezeliklerin kesinlikle zayıflatamayacağı bir şey.”

Evlenme teklifi

Ignazio Moser’in Cecilia Rodriguez’e evlenme teklifi Kasım 2022’de geldi. “Bunu beklemiyordum ve bundan şüphelenmedim” dedi. “Bana gerçek bir sürpriz yaptı. Yüzüğü kız kardeşimle birlikte seçti. Belen de iyiydi çünkü hiçbir şeyi kaçırmadı. Çok minnettarım, ruh eşimle tanıştım. Onunla tanıştığımda kolay olmadı. “dedi ve o bana yardım etti. Artık gülümsemiyordum ve o bana gülümsememi geri getirdi. Sonra güzel anlar oldu, bazıları da pek iyi olmayanlar. Hatta ayrıldık ama sonra tekrar bir araya geldik ve önemli olan da bu.” katma. Başlangıçta evet için Ekim ayını düşünmüşlerdi ama sonra ertelediler: “O dönemde Arjantin’deki seçimlerle meşgul olan teyzenizi bekliyoruz” diye açıkladı eski bisikletçi.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili