Cesare Cremonini’nin yeni sevgilisi Giorgia Cardinaletti

GecKalmam

Active member
19 Nisan 2023 10:51

Şarkıcı ve gazeteci birkaç aydır çıkıyor: henüz çıkmadılar ama aşklarından şüphe yok

Haftalardır Cesare Cremonini’nin bir gazeteciyle ilişkisi olduğu söylentileri dolaşıyordu. En çok alıntı yapılan isim hemen Giorgia Cardinaletti ve haftalık olarak ortaya çıktı. DSÖ eski Lùnapop solisti kalbinin atmasını sağlayanın tam olarak Tg1 gazetecisi olduğunu doğruladı. Görünüşe göre Eylül ayında, sunucu şarkıcıyı Lucio Dalla ile “sanal” bir düet olan “Stella di Mare” single’ını sunmak için stüdyoda ağırladığında tanışmışlar. Sonra Kasım ayında ona teşekkür etmek için onu konserine davet edecek ve kıvılcımı orada çakacaktı.

Sosyal medyada rezerve edildi

Cesare Cremonini ve Giorgia Cardinaletti aşk hikayeleri hakkında kendilerini ifşa etmiyorlar ama söylentileri inkar etme zahmetine katlanmamaları üstü kapalı bir onay gibi görünüyor. Kasım ayında, şarkıcının Roma’daki konserinin sahne arkasında kucaklaştıklarını gösteren bir fotoğraf paylaştı ve ikisinin de gösterdiği gülümseme, birbirlerine bu kadar yakın olmanın özel bir sevincini ortaya koyuyor. Daha Eylül ayında, gazetecinin stüdyosunda çekilmiş fotoğrafları paylaşmıştı: gözlerdeki gözler ve sunucunun belini sıkan el. Onlara eşlik eden sözler, daveti için minnettarlığını ifade ediyor, ancak şimdi onlara bakıldığında bu görüntüler yepyeni bir anlam kazanıyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili