Chiara Ferragni, Ağustos’ta yeni ev: döşememe yardım et

GecKalmam

Active member
15 Mart 2023, 10:45

Influencer normale döndü ve seyahatleri ile projeleri arasında Citylife’daki lüks daire için iç tasarım okuyor.

Chiara Ferragni Milano’da normale döndü

“Artık Sanremo ve çeşitli Moda Haftaları sona erdiğine göre – Chiara Ferragni takipçileriyle sosyal bir sohbete başlıyor – Biraz boş zamanım var ve kendimi çeşitli projelere adıyorum. Önümüzdeki haftalarda bazı geziler planlıyorum: bazıları iş için, bazıları zevk için, bazıları ekiple, bazıları da aile ve arkadaşlarla.” Ne yaptığı hakkında konuşurken sakin ve rahat, sohbeti hayranlar için de çeviriyor. dünyanın her yerinden: “En sevdiğim dillerden biri olan İspanyolca’yı yeniden öğrenmeye başladım ve onu gerçekten çok iyi konuşmak istiyorum, çünkü çocuklarım da dadı onlara konuştuğu için İspanyolca konuşuyor”.

Ailevi sorunlar ve Fedez’le yaşadığı kriz arşivlenmişken, Chiara Ferragni evdeki kanepede rahatlar ve hayranlara güvenir. “Bir diğer önemli proje de Ağustos ve Eylül ayları arasında hazır olacağını umduğum Milano’daki yeni ev. Mimarlarımla onu döşemek için çok ilginç bir iç tasarım işi yapıyoruz. Fikirlere ihtiyacımız var ve önereceğiniz sayfalar veya markalar varsa bana buradan gönderin” diyen influencer, takipçilerin önerilerine güvenerek dairenin detaylarını kesinleştiriyor.

Temmuz ayında, Fedez ile saha denetimi

Yaz aylarında Chiara Ferragni ve Fedez, çiftin iki kata yayılmış bir daire satın alacağı, Üç Kule’nin önünde, Citylife’ta yapım aşamasında olan konut kompleksini teftiş etmişti. Daha geçen yıl, etkileyici kişi yeni evin ayrıntılarını burada burada göstermişti: ortak yüzme havuzundan merdivenlere. Şimdi sosyal güncellemede, yazdan sonra evin hazır olacağını ve yeni çalışma ve okul sezonundan önce ailenin taşınacağını bildiriyor. Ancak, Ferragnez’in sosyal paylaşımı için kesinlikle istisnai ve mükemmel olacak bir dekorun son ayrıntılarını tanımlama meselesidir.

Üç yıl önce Ferragnez evinin girişi

Çift, tam üç yıl önce Chiara Ferragni ve Fedez’in şimdi yaşadığı Milano’daki apartmana girdi. Balkonunda bir jakuzi, yüksek teknoloji ürünü gökdelenler arasında evi çevreleyen pencereler, iki katı birbirine bağlayan açık bir merdiven, arkadaş ve misafirleri ağırlamak için büyük masalar, güzel avizeler, bin birden bitişli bu aşk yuvasından. geceler, hemen hemen her şeyi gördük. Şimdi aile genişledi (o zamanlar sadece küçük Leone vardı) ve herkesi barındırmak için yeni alanlara ve her şeyden önce Hikayeler için yeni konumlara ihtiyaç var.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik
E.ON

E.ON, deniz için işbirliği yapıyor

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

İlgili