Costanza Caracciolo, kızı Isabel’in doğum günü partisi

GecKalmam

Active member
27 Mart 2023 11:40

Eski dokunun ikinci çocuğu 3 yaşına girdi: onun için “Encanto” temalı büyülü bir parti

Vardı Federica Nargi küçük olanlarla Sofya Ve Beatrice Matri Ve Cecilia Capriotti kızıyla Maria Isabelle Mobilya Isabel Vieri’nin 3. doğum gününü kutlamak için. Anne Costanza Caracciolo, küçük kızı için verdiği partide neşeyle doldu ve şekerleri ve süsleri gururla sergiledi: “Harika bir doğum günüydü… En sevdiği çizgi film Isabellina’m için seçilen tema Encanto idi. .. Bir gün geçirdik. Harika bir öğleden sonra, hava bizden yanaydı ve öğleden sonraki eğlencemizi basitleştirdi” diyen eski doku görüntüleri paylaştı.

Doğum hatırası

Costanza Caracciolo, ikinci çocuğuna sevgi dolu bir düşünce adadı: “Harika gülümsemelerin ve tatlılığınla birlikte sempatin, seni özel bir kız yapıyor!” Instagram’da yazdı. Küçük kız, 2020’de, ilk koronavirüs dalgası için tam tecritte doğdu. Eski doku için kolay olmadı, sosyal medyada sıcak bir şekilde anlattığı gibi: “Böylesine önemli bir anı, baban, aile ve arkadaşlar olmadan tek başımıza karşı karşıya kalacağımıza kimse inanmazdı, ama söylemeliyim ki Orada gerçekten iyi idare ettik” diye yazarak, o günlerin boş sokaklarını ve gerçeküstü atmosferini de anlatıyor.

sevecen anne

Costanza Caracciolo’nun iki kızı var: Stella ve Isabel, sırasıyla Kasım 2018’de ve Mart 2020’de doğdu. Aralarında birkaç yıllık fark olduğundan emin olmak iyi düşünülmüş bir seçimdi, ancak bu bazen dezavantajlı olabiliyor. Costanza kısa süre önce bu konuda bir yorum yayınladı: “İkisine de aynı ilgiyi göstermek isterim. Ve bazen, dürüstüm, yapamam ve muhtemelen ikisinden biri diğerini tercih ettiğimi düşünecek… ve tabii ki öyle değil bu gece işe çıkmak zorunda kaldım ama ikisinden birinin ateşi çok yüksek o yüzden kendimi ona adadım.diğeri de haklı olarak ilgi istiyordu ama ona istediğim gibi veremedim Anlamanın onlar için ne kadar zor olduğunun farkındayım ama umarım beni affederler, anlarlar veya unutmaları daha iyi olur”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON, deniz için işbirliği yapıyor

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

İlgili