Cristiana Ciacci, Küçük Tony’nin kızının fotoğraflarına evet dedi

GecKalmam

Active member
49 yaşındaki Cristiana Ciacci ve 45 yaşındaki Massimiliano Salvi 13 yıldır evliler ama yakın zamanda evlenme teklif etti. Küçük Tony’nin (2013 yılında 72 yaşında vefat eden) kızı ile eşinin düğünü Kolezyum yakınlarındaki Santa Francesca Romana Bazilikası’nda kutlandı. Ciacci, düğünün fotoğraflarını yayınlayan haftalık “Diva e Donna” dergisine “Massimiliano olağanüstü bir adam, bana sürekli desteği garanti etmeyi, bir kişi ve halk figürü olarak beni desteklemeyi başarıyor” dedi.

Oyunculuk yapan gelin ve damattan gerçek gelin ve damada

Cristiana Ciacci ve Massimiliano Salvi bir oyun sırasında bir araya geldi. Küçük Tony’nin kızı, sahne adı Antonio Ciacci, bir röportajında şunları anlatmıştı: “Massimiliano ile bir tiyatro kumpanyasında tanıştım ve kadere bak, gelin ve damat rolünü oynadık. O andan itibaren. , biz daha ayrıyız”. Ciacci ve Salvi, düğün sırasında şeref sayfaları olan Melania ve Mattia’nın ebeveynleridir. Küçük Tony’nin kızı zaten evliydi ve önceki iki kocasından üç çocuğu vardı. 24 yaşındaki Mirko Cassinelli, 22 yaşındaki Martina Cassinelli ve 15 yaşındaki Melissa Aquino. Çocuklarının isimleri annemin M harfiyle başlıyor. “Duygusal eksikliklerimi doldurdular. Babam hep turneye çıktı, annem hosteslik yaptı” dedi. güle güle

babamın yokluğu

Cristiana Ciacci, Massimiliano Salvi’sini babası Küçük Tony ile tanıştırdı. “Pek fazla takılmadılar. Benim için zor bir dönemdi: Çocuklarımın ikinci babasıyla ilişki yaşıyordum, 12 yıldır iştahsızlık çekiyordum. Babam zor durumlara düşeceğimden korkuyordu” diyor Ciacci. Şov kızı, babasının yokluğundan çok acı çekti: “Sevilen ve ünlü bir şarkıcı olmak, filmler yapmak, turlar yapmak, asla evde olmamanız anlamına geliyordu. Ve babamın büyük yokluğu, uzun mesafeli bir hostes olan ve ayda sadece üç veya dört gün evde olan annemin tamamen yokluğuyla ikiye katlandı”.