Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez krizde, bu yüzden

GecKalmam

Active member
Evleniyorlar mı, evlenmiyorlar mı?

Cristiano Ronaldo, Al Nassr ekibine katıldığından beri, modelle ilişkisini yasallaştırmak ve iki birlikte yaşayanın resmi olarak evli olmasını şart koşan İslami yasalara göre yerleşmek için Georgina Rodriguez ile evlenmek istediği düşünülüyordu. Ancak Suudi Arabistan’da spor için bir istisna yapıldı. Ve çift, aşk hayatlarını altı çocukları ile tek çatı altında sürdürdü.

Ronaldo, Georgina’yı aldattı mı?

Sadece evlenmemekle kalmadılar, son haftalarda Cristiano Ronaldo’nun Georgina Rodriguez’i aldattığına dair söylentiler dolaştı. Bazı basında çıkan haberlere göre futbolcu, 25 Mart 2022’de saldırganla cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden Venezuelalı bir nüfuz sahibiyle flört etti. Kadın, sporcunun iddia edilen sadakatsizliğinin ayrıntılarını verecekti ancak futbolcunun bir temsilcisi saldırdı. yerel bir gazete, bilgilerin “tamamen yanlış ve karalayıcı” olduğunu söylüyor.

Georgina arkadaşlarına kötü davranıyor

Belgesel dizisinin ikinci sezonunda Georgina Rodriguez, birçok öyküsünde modele eşlik eden bazı arkadaşlarına yaramazlık yapıyor ve hayranlar tarafından – ama belki de öfkeden deliye dönecek olan Cristiano Ronaldo tarafından da – kibirli ve yüzeysel olmakla suçlanıyor. . Onu en çok rahatsız eden anlardan biri, influencer’ın bunlardan birini yumuşatmak için yepyeni çizmeler giymesini istemesiydi. Dizi sırasında Georgina, “Onları biraz esnetmene ihtiyacım var,” diye sordu. “Onları giy ve ayaklarının üzerinde onlarla akşam yemeği ye, böylece ısınsınlar” diye ekledi. Başka bir bölümde Cristiano Ronaldo’nun partneri, akranlarına yeni bir Hermés çantasını göstererek onları ona yaklaşmamaya davet etti: “Ona ellerinle dokunma”.

Georgina “kayınvalidesi” ile anlaşamıyor mu?

Görünüşe göre Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo’nun annesiyle de pek anlaşamıyor. Öyle ki hayatını anlatan belgeselinin ikinci serisinde Dolores Aveiro hiç görünmüyor. Futbolcunun partneri, kayınvalidesini düşünemeyecek kadar çocuklarla meşgul. Gününü çoğunlukla çocuklarla geçiriyor. “Ayrıca size, nereye gidersem gideyim rutinimin hep aynı olduğunu söylüyorum. Çocuklar, okul, spor yapıyorum, bazen restorana gidiyorum, çalışıyorum. Ve seyahat ediyorum. Tanrıya şükür tesislerimiz var ve çok seyahat edebiliyoruz” dedi.

“Altı çocuğum var”, Georgina’nın önceliği

Georgina Rodriguez, hayatına adanmış belgesel dizilerinde, kendisine en çok ait olan anne rolünü olabilecek en doğal şekilde somutlaştırıyor. Cristiano Ronaldo’nun partneri, geleneksel kadınlığın tüm klişelerini giymekten çekinmiyor. Son doğumunun adı, en sevdiği iki Disney prensesi gibi Bella Esmeralda’dır. Ancak model, Bella’nın doğumundan kısa bir süre sonra ölen ikizi Angel’ın yasıyla sonsuza kadar damgasını vurdu. Georgina “yüreksiz” yaşamayı öğrenmek zorunda kaldı. Yakın zamanda, “Bella’ya her baktığımda, Angel’ın nasıl biri olduğunu merak ediyorum,” dedi. “Altı çocuğum var. Angel bir oğul, bir yeğen, bir erkek kardeş ve bir kuzen,” diyor küçük meleğine dönerek. Angel’ın acı dolu hikayesi bile bir çift Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez’in hayatına sonsuza kadar damgasını vurdu.