David Beckham ve Leo Messi, Miami’de eşleriyle çıktı

GecKalmam

Active member
03 Ağustos 2023 11:05

Lüks kulüpten çıkarken paparazziler onları gözden kaçırmaz

David Beckham ve Victoria Beckham, Inter Miami’nin yeni yıldızı Leo Messi ve eşi Antonella Roccuzzo ile akşam yemeği yedi. Eski İngiliz futbolcu ve eşi, gece olmasına rağmen güneş gözlüğü takan eski Posh Spice ile sade ve zarif tamamen siyah bir görünüm seçti. Pulce, açık renk pantolon, spor ayakkabı ve desenli gömlek ile daha rahat. Antonella, akşam için çok seksi pembe bir barbie mini elbise seçti. İki güçlü çifte, kulübün orta saha oyuncusu Sergio Busquets ve eşi Elena Galera da katıldı.

Beckham’ın duyguları

David Beckham için özel bir akşamdı. Arjantinli şampiyonu ortak sahibi olduğu takımda oynarken görmek, bir süredir peşinden koştuğu bir hayaldi. TheAthletics’e “Ailemle Japonya’daydım ve sabah 5’te uyandım çünkü telefonum sürekli titriyordu” dedi. “Karım Victoria bana ‘Telefonunu kapat!’ dedi. Telefonuma bakıp gözlüğümü taktım ve ‘Leo geliyor! Oldu! Anons etti!’ dedim. Victoria’nın kafası karıştı: ‘Ne demek istiyorsun? ‘Açıkladı mı?’, ‘Televizyona çıktı ve Inter Miami’ye geleceğini söyledi!’ dedim” diye ekledi. Duygu güçlüydü: “Bunun hakkında konuşurken tüylerim diken diken oluyor. Victoria tamamen uyandığında bana sarıldı ve işte o zaman tekrar duygulandım. Hiç şüphesiz hayatımın en güzel anlarından biri,” diye bitirdi sözlerini.

Florida’daki Messi kahramanı

David Beckham, Lionel Messi’nin Inter Miami’ye gelişinden bu kadar umutluysa, gerçeklik beklentileri hayal kırıklığına uğratmadı. La Pulce rosanero formasıyla üç maça çıktı ve her seferinde gol attı. İnanılmaz bir hedefe hizmet eden goller: kariyerinde üç farklı kıtadan (Avrupa, Güney Amerika ve Kuzey Amerika) 100 farklı takıma karşı gol attı. Arkadaşlarıyla akşam yemeğinde kutlamak için bir sebep daha.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili