Diletta Leotta Avusturya'da karda, Aria'nın 5. ayını kutluyor

GecKalmam

Active member
Tgcom24
Diletta Leotta ve Loris Karius karda

Kışın kendine has bir çekiciliği vardır, özellikle de doğanın sunduğu huzurun, sessizliğin ve huzurun tadını çıkarabildiğinizde. Bu, Diletta Leotta'nın kar üzerinde yayınladığı fotoğraf albümünü anlatan resim. Radyo hoparlörü dağlardan videolar paylaşıyor ve yakışıklı futbolcusu Loris Karius ile birlikte çok güzel ve sportif görünüyor. Zirveden inişlerde kıvrımlarını öne çıkaran siyah bir kıyafet giydi. Soğuktan ve güneşten korunmak için beyaz kask ve kayak gözlüğü tercih etti. Newcastle kalecisi de kendini Instagram'da gösterdi.

Aria'nın büyükanneleri, Diletta'nın annesinin adı nedir?

Doğayla iç içe birkaç yenileyici gün geçirdiği Avusturya'dan Diletta Leotta, ailesinin iki “büyükannesi” olan Ofelia Castorina (annesi) ve Christine Karius (Loris'in annesi) ile çok tatlı bir fotoğraf paylaştı. Diletta, hikayelerinde paylaştığı fotoğrafın başlığına “Büyükanneler W” yazdı. Ofelia tarafından yayınlanan fotoğrafta iki kadın birbirine sarılıyor. Yanlarında bebek arabasındaki küçük Aria ve biri Lillo Leotta olan iki köpek de var.

Leotta, Aria'nın doğum gününü partneriyle birlikte kutluyor. Kızı hangi gün doğdu?

Diletta Leotta, Instagram'daki hikayelerinde tatlı bir aile anını paylaştı: “5 ayınız var” diye yazdı ve bu sözlere aşk dolu bir gülen yüzle eşlik etti. Videoda çiftin, büyük bir akvaryumdaki balıklara hayran kalan kızları Aria'yı şefkatle kucaklayıp öptüğü görülüyor. Diletta ve Loris Karius bu aralar bornoz giyiyorlar ve gözleri sadece doğum gününü kutlayan küçük kızlarında (Aria 16 Ağustos'ta doğmuş, Leotta'nın da doğum günü olduğu gün).

“Verissimo” programına konuk olan Diletta Leotta kızını tanıtıyor. Aria'nın babası kim?

“Çok mutluyum, hayatımın en inanılmaz dönemlerinden birini yaşıyorum. Hala anne olduğumu tam olarak anlayamadım; kızıma bakıyorum, bana gülümsüyor, duygulanıyorum. Keşke Aria her şeyi yeni bir ışıkla doldursaydı ve biz de onunla her anın tadını çıkarmak isteseydik. Onunla birlikte büyümek bizim için çok güzel” Diletta Leotta, “Verissimo” ile yaptığı röportajda söyledi. Ortağı Loris Karius için de şunu ekledi: “Loris harika bir baba… Aria ile onun arasında zaten inanılmaz bir bağ var ve o da onun aynısı. Loris'e minnettarım çünkü hayatımın en güzel hayallerinden biri olan Aria'yı gerçekleştirmeme izin verdi. İngiltere'de yaşıyor ama sık sık bizi görmek ve kızımızla ilgili hiçbir şeyi kaçırmamak için İtalya'ya geliyor.”

İlk doğumdan sonra daha fazla çocuk sahibi olma isteği ortaya çıkar. Ne güzel bir aile!

Diletta Leotta, Loris Karius ve küçük Aria ile sevimli bir aile oluşturuyor. Çiftin hayalleri arasında daha fazla çocuk sahibi olmak da yer alıyor. Hemen olmasa bile. Leotta, “Aria'yı doğurduktan sonra şimdi daha fazla çocuk sahibi olmak istiyorum. Aria'nın bir gün mutlaka küçük bir erkek veya kız kardeşi olacak olması o kadar büyük bir mutluluk ki” dedi. Ancak düğün onların acil planları arasında yer almıyor. Diletta sözlerini “İstiyorum ama artık kızımızın tadını çıkarmak istiyoruz. Evlenmek istiyorum ama bir sonraki adım için zaman olacak” diye tamamladı.