Diletta Leotta, Loris Karius ile beklenmedik bir açıklama yapıyor

GecKalmam

Active member
21 Temmuz 2023 09:46

“Bir tercihin olduğunu biliyorum ama kız olmasına sevindim” diyen adamla röportaj yapıyor.

Diletta Leotta içtenlikle itiraf etti: “Onun bir kız olduğunu öğrendiğimizde mutluydun. Bunun yerine ‘Hayır, erkek istiyordum’ dedim”. Loris Karius daha sonra şunları ekledi: “Benim için her ikisi de iyiydi, önemli olan onun sağlıklı olması. Bir kızı tercih ettiğim doğru değil, bir erkekle bile bir baba çok şey yapabilir ama benim için gerçekten hiçbir fark yoktu. Bir tercihin olduğunu biliyorum ama onun bir kız olmasına sevindim.”

İlk kez

Hem Diletta Leotta hem de Loris Karius için ilk kez ebeveyn oluyorlar ve anne-baba olma fikri onları hem heyecanlandırıyor hem de korkutuyor. “Bence istediğin kadar hazırlanabilirsin ama sonunda bu etkinliğe hazır olmanın bir yolu yok” dedi futbolcu – Çok fazla kaos olacak, ama ben iyimserim. Henüz tam olarak anlayamadım, sana bakınca, doktorun resimlerini ve hayatta yavaş yavaş değişen onca şeyi görünce anlıyorum. Bu ay rahat geçti” dedi. Sonra ekledi: “Biz gayet iyi gidiyoruz, bazen sizin için kolay olmadı ama elimden geldiğince size destek olmaya çalıştım. Gelecekte de aynısını yapacağım, iyimser kalacağız.”

Loris hangi baba olacak?

Diletta Leotta, güzel karnıyla Loris Karius’a kendisini baba rolünde nasıl gördüğünü sordu. Newcastle kalecisi “havalı” bir baba olacak ve “Arkadaş olacağım, ona önce iyi bir hayat vereceğim, yanında olacağım. Kontrolünü kaybetmesini istemiyorum. En önemli şey sağlıklı kalması” dedi.

İlk görüşmede itiraf

Diletta Leotta ve Loris Karius ilk tanışmaları ve ilk görüşte aşk hakkında konuşuyorlar: “Tanıştığımızda bunun olacağını düşünmemiştim. Yemek yiyordum, sohbet ediyordum, eğleniyordum. Gelecek için plan yapmamıza gerek yok” Loris’in versiyonu (ilk öpücüğe bakın). Ancak onun için durum farklıydı: “Ama sen korkunçsun. ‘Seni gördüğümde hayatımın kadını olacağını hemen anladım’ gibi bir şey söylemen gerekiyordu. Arkadaşlarıma ‘hayat adamı’ dedim” dedi. Ama ikisi de yakında ebeveyn olacaklarını düşünmüyordu.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili