Diletta Leotta ve Loris Karius, Aria onları beklerken muhabbet kuşları gibi anlar

GecKalmam

Active member
Diletta Leotta her zaman coşkulu bir fiziğe sahip oldu, ancak anne olduğundan beri bu daha da arttı. Beyaz kolsuz üst, sunum yapan kişinin patlayıcı göğüslerini öne çıkarıyor ve görünümünü bol pantolonlar ve yüksek topuklu sandaletlerle tamamlıyor. Beyaz tişört ve kot pantolon giyen Loris’in gözleri sadece ona odaklanıyor. Onlarla birlikte sunum yapan kişinin ayrılmaz arkadaşı Lillo köpeği de var. Paparazziler eğlenirken üçü de restoranda öğle yemeğini bekliyor, ardından ellerinde çantalarla Milano’nun Porta Nuova bölgesindeki binanın kapısından içeri giriyorlar.

Uzak mesafe ailesi

Loris Karius, uzun süreli görüşmeyle ilgili olarak “Çoğu zaman mesafeliyiz tabi. Telefonda çok konuşuyoruz, FaceTime ile görüntülü görüşmeler yapıyoruz. Diletta ilk fırsatta beni ziyarete geliyor ama bu kolay değil” dedi. Diletta Leotta ile mesafe ilişkisi. Kendisi Milano’da, kendisi Newcastle upon Tyne’da, mümkün olduğunca buluşmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorlar. Futbolcu, “Aria’yı elime alırsam her şey güzelleşir” dedi.

Bir anne olarak hayat

Diletta Leotta’nın kızına ne öğreteceği konusunda net fikirleri var. “Ailenin değeri kesinlikle. Kardeşimin Milano’da, benden bir kat aşağıda yaşadığını ve Sveva’nın da yanında olduğunu düşünürsek pek sorun yaşamayacağımı düşünüyorum.” Ancak sevgi ne kadar temelse, kişisel tatmin de öyledir ve o hiçbir şeyden vazgeçmek istemez. “Umarım iyi bir anne olurum. Kendimden vazgeçmeden… Çalışmak benim için kesinlikle çok önemli. Hayatımın birçok konuda değişeceğini ve her şeyde ilk aklıma kızım geleceğini biliyorum ama yine de yapmaya çalışacağım.” yapmaktan hoşlandığım şeyleri benimle paylaşabileceği şekilde kendimi organize ediyorum” diye bir röportajda şöyle açıkladı: Yedi. Başka şeylerin yanı sıra başka çocuk sahibi olmak da isteyen Loris Karius’la paylaştığı iddialı projeler. Ama hepsini gerçekleştirmeye kararlı görünüyorlar…