Diletta Leotta ve Loris Karius evleniyor, evet dedi

GecKalmam

Active member
31 Ocak 2024 11:56

Evlenme teklifi hamileyken geldi ancak birkaç ay sonra açıkladı

Tgcom24
Diletta Leotta erkek arkadaşı Loris Karius ile evlendi

“Size söylemek için birkaç ay bekledim çünkü Loris ve ben Aria'nın doğumunun duygularını mümkün olduğunca yaşamak istiyorduk ama artık bir aile olarak kendimizi bu yeni büyük hedefimize birlikte adamaya hazırız! 'Mutlu olduğunda buna dikkat et' deyimini bilirsiniz, bu fotoğrafların içerdiği anda Loris ve gelen Aria ile birlikte dünyanın en mutlu kadınıydım” diye yazdı Diletta Leotta, üç önemli fotoğrafını paylaşarak evlenme teklifi. Bunlardan birinde, değerli nişan yüzüğünü gösteren radyo hoparlörü beliriyor. İkincisinde yatağın ayakucunda diz çökmüş, kırmızı gül yapraklarından yapılmış çarşafın üzerinde bir kalp bulunan Loris Karius var ve üçüncüsünde çift bebeğin yumruğunu öpüyor ve okşuyor. Leotta, tatlı kıvrımlarını ve şehvetli fiziğini vurgulayan küçük beyaz bir elbise giyiyor, çiçeklerin kalbine uygun beyaz bir gömlek ve kırmızı pantolonla zarif. Yaz mevsimiydi ve çift tatildeydi.

Kaç çocuk? İlk doğan çocuğun adı nedir?

Diletta Leotta ve Loris Karius, düğünü düşünmediklerini, küçük bir kızın ebeveynleri olarak rollerine odaklandıklarını defalarca tekrarlayarak hayranlarını yanıltmıştı, ancak şimdi şaşırtıcı bir şekilde bir düğünün yaklaştığını duyurdular. Diğer leylekler bunu sorduğunda bile çift yavaşladı: “Adım adım. Artık tüm dikkatimiz Aria'da, sonra iş var, her şey arasında denge kurmak var” diyen futbolcu, gelecekte bir veya iki çocuk sahibi olmak istediğini itiraf etti.

Kızı Aria'nın babası olan Diletta Leotta nasıl tanıştı, ne iş yapıyor ve ne kadar kazanıyor?

Diletta Leotta ve Loris Karius, tatilde olduğu Paris'te tanıştı. Defileler için arkadaşlarıyla birlikte oradaydı. Bir kulüpte onu fark etti ve onun kendisi için doğru kişi olduğu hissine kapıldı. Kendisi Newcastle'ın kalecisidir (2016'dan 2022'ye kadar Liverpool'da kaleci 20 milyon Euro'nun üzerinde kazanabilirdi). “Ben onun işini bilmiyordum, o da benimkini bilmiyordu. Biz olduğumuz için önyargısız bir şekilde birbirimizi çektik… O gece Paris'te, yanımda eşsiz bir insanın olduğunu hissettim. İlk görüşte bana çarptı. Loris Karius bir süre önce spor sunucusuyla ilk görüşte aşkı anlatırken aramızda doğrudan bir bağ, özel bir suç ortaklığı vardı. Kız arkadaşı için de şunları ekledi: “O her zaman iyimser, neşeli. Canlı bir mizaca sahip. O benimle ilgileniyor; birlikte olduğumuzda mutluyum.”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili