“Diletta Leotta’dan uzak ama o bir aile”

GecKalmam

Active member
15 Eylül 2023 09:26

NewCastle kalecisi radyo hoparlörü ve bir ay önce doğan kızlarıyla olan yeni hayatını anlatıyor

Uzak mesafe aşkı

NewCastle’da kaleci olan Loris Karius, 32 yaşını yeni kutlayan Diletta Leotta, kendisini yakınlaştırmak için İtalya’nın Milan takımlarında ona yer bulmaya çalıştı. “Çoğu zaman mesafeliyiz elbette. Telefonda çok konuşuyoruz, FaceTime ile görüntülü görüşmeler yapıyoruz. Diletta mümkün olan en kısa sürede beni ziyarete geliyor ama bu kolay değil, diye açıklıyor Karius Corsera’ya. Çocukken Inter, Milan ve Juve maçlarını televizyondan takip ederdim. Ama sadece Aria ve Diletta’ya dayanarak hareket etmek istemiyorum. İyi bir iş fırsatı bekliyorum.”

Diletta ile ilk buluşma

Loris Karius ve Diletta Leotta, arkadaşlarıyla birlikte defilelerde bulunduğu Paris’te tanıştı. Onu bir barda gördü ve hayatının erkeği olacağını hemen anladı. “Ben onun kim olduğunu bilmiyordum, o da benim kim olduğumu bilmiyordu. Birbirimizi etiketsiz sevdik, tıpkı olduğumuz gibi… O akşam Paris’te özel bir kişinin karşısında olduğumu fark ettim. Onu ilk görüşte sevdim. Aramızda otomatik bir bağlantı, belirli bir anlayış oluştu” diyor Loris. Partneri hakkında ise şunları söylüyor: “Her zaman pozitif ve gülümsüyor. Güneşli bir karaktere sahip. O benimle ilgileniyor; birlikte olduğumuzda kendimi iyi hissediyorum.”

Aria’ya olan aşk

Loris Karius’un, Diletta Leotta’ya olan tutkusunun yanı sıra, bir ay önce Diletta’nın doğum gününde doğan Aria’sına da koşulsuz bir sevgisi var. “Bana ihtiyacı olan küçük bir adamın olduğunu düşünmek hoşuma gidiyor. Stresli bir gün geçirirsem ve o evdeyse onu alırım ve her şey güzelleşir. Bu bir hediye, onunla her şeye doğru ağırlığı verebiliyorum… Birlikte her zaman keyif alıyorum” diyor küçük kızıyla Almanca konuşan Loris.

İlgili