Eleonora Daniele için kocası ve kızıyla birlikte yüzme havuzunda bir öğleden sonra

GecKalmam

Active member
21 Eylül 2023, 12:02

Sunucu, ailesiyle birlikte rahatlatıcı bir Pazar günü kostüm giymiş halde görüldü

47 yaşındaki Eleonora Daniele, kızı Carlotta ile değil havuzda oynuyor ve kocası Giulio Tassoni ile tutkulu öpücüklere kapılıyor. Paparazziler onları şu şekilde şaşırtıyor: Yazın son günlerinden birinde çekilen şefkatli bir aile fotoğrafı. Girişimci ve sunucu küçük kızlarını kucaklıyor, onu öpücüklerle dolduruyorlar ama aynı zamanda aralarındaki coşkuyu da gözden kaçırmıyorlar. 20 yıldır birlikte olan ikili, ilk günkü kadar, hatta belki daha da yakın.

Eleonora Carlotta’ya deli oluyor

Eleonora Daniele geçmişte Gente’ye küçük kızı hakkında “O benim her düşüncemin merkezinde yer alıyor” demişti. Sunucu, “Çocuğunuz olduğunda o kadar mutlu ve tatmin oluyorsunuz ki on tane daha istiyorsunuz. Bir çocuğun gelişi varlığınızı neşeyle dolduruyor. Bazen düşünüyorum. Bir tane daha gelse hoş olur” dedi. İlk kez 44 yaşında anne olan kadın şunları söyledi: “Kendimi, sahip olduğumu düşünmediğim bir sabırla, özenli, hatta bazen endişeli bir anne olarak keşfettim.”

İlgili