Elettra Lamborghini’den nefret edene: "Gel ve kıçımı kontrol et"

GecKalmam

Active member
Elettra Lamborghini takipçilerine anlatıyor. “Adını bile anmayacağım bir doktor çünkü bu insanlar genellikle kendi reklamlarını yapmak isterler.” Daha sonra şöyle açıklıyor: “Bir video koydum, yarı çıplak dans ediyorum … kalçamı görebiliyorsunuz, biraz deliydim. Ve burada ‘Gördüğünüz gibi bunlar protez’ yazıyor. Ama hangi protezler?” diyor şarkıcı, Napoliten çok renkli bir ifadeyle her şeyi tatlandırarak. Ve sonra provokasyonu başlatır: “Çirkin cahil köylü, bir doktor protezleri tanıyabilir, kalçamı istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz!”

Protezlerden kilo vermeye “Kalçalarımın dans ettiğini göremediğin için gerçekten aptal olmalıyım. Görebilirsin… “Pem Pem” videoma gidersen, “Mala” videomda da 4 boyutlu, 5 boyutlu olarak görebilirsin… ayrıca b … veya c … veya neredeyse, hiç bir şey saklamış gibi görünmüyorum “, diye devam ediyor Elettra Lamborghini patlamasıyla. Ardından 7 kilo vermesiyle ilgili bir yorum ekleyerek sosyal medyada olay yarattı: “Kilo vermeyle ilgili bu zırvalık bile: Biraz kilo verdiğimi söylemeseydim kimse fark etmezdi. Eskisi gibiyim, sadece daha sönük”.

Seksi siren Elettra Lamborghini, B tarafı hakkında yorum yapanlara şöyle dönüyor: “Doktorsanız ben de astronotum. Sizi davet ediyorum, gelin benim için onlara dokunun, istediğiniz yere dokunabilirsiniz, hepsi kas ve flab. Aletinizi de kontrol ettirin, sadece protez takmak için bende olmayan böyle büyük bir yarık olur, merak etmeyin, sorunsuz dokunmanıza izin vereceğim”. Ve tartışmayı bitirmek için, sırtının alt kısmı ön planda olacak şekilde su altında yüzdüğü deniz kızı versiyonunda bir video yayınlıyor: “Harika doktor … İstediğiniz zaman sizi bekleyeceğim!”