Elisabetta Gregoraci gözyaşları içinde, Nathan Falco Cenevre’de okuyor

GecKalmam

Active member
Elisabetta Gregoraci’nin oğlu kaç yaşında? Hangi okula gidiyor?

Elisabetta Gregoraci’nin 13 yaşındaki oğlu okul değiştirir. Tam da baba Flavio Briatore’nin çok istediği gibi, İsviçre’de yatılı okula taşınmanın zamanı geldi. “Yoğun bir gün aşkım – yazıyor Gregoraci – Duygularla ve farklı hislerle dolu. Ne diyeyim, büyük aşk oluyorsun. Yaptığın her seçimde senin yanında kalacağım.” Calabrialı şov kızı, çocuğun Cenevre’ye özel uçuştaki fotoğrafını yayınladı.

Gregoraci’nin duyguları

Elisabetta Gregoraci duygusal ve duygulu bir anne. “Bu akşam böyle geçiyor – yazıyor, Monte Carlo’da Nathan Falco’yla paylaştığı dairenin yatağında yatarken kendini gözyaşları içinde gösteriyor – makyajı gevşemiş, yüzünden küçük bir gözyaşı akıyor… sonra çöken o yoğun günler. akşam. Binlerce düşünce, korkutucu olabilecek değişimler ama hayat da bu nedenle güzel. Ve benim de kendimi böyle göstermem doğru: Güzel ve mutlu değilim, aynı zamanda kırılgan ve yönünü kaybetmiş biriyim. Sana sarılıyorum”. Sonra oğlu Nathan Falco Briatore’ye dönerek şöyle yazıyor: “Hala bir milyar şey yapman gerekiyor…” ve bir öpücük eşliğinde. Hemen ardından melankolik bir şekilde erkek arkadaşıyla sahilde çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. : “ben ve devim” Flavio Briatore’nin eski eşi gece geç saatlerde hâlâ uyanıktı: “Gece atıştırmalığım… Bu gece uyuyamıyorum” yorumunu çikolatalı atıştırmalık görseliyle yaptı.

Özel hayat

Elisabetta Gregoraci ile Nathan Falco Briatore arasındaki ilişki çok yoğun ve özel. Birkaç gün önce Verissimi’nin misafirleri olarak Silvia Toffanin’in oturma odasında anne ve oğul birbirlerinden bahsettiler. Ayrıca ergenlik çağındaki çocuğun bazı özel ayrıntılarını da ortaya çıkardı. Elisabetta Gregoraci, önceki gece balıkçı yaka kazak giyen çocuk hakkında komik bir anekdot anlattı; alışılmadık bir seçim, annesini şüphelendirmişti. Verissimo’nun bölümünde Elisabetta Gregoraci, “Balıkçı kazağını indirdiğinde ve boynunun morardığını gördüğümde çok korktum” dedi. Şov kızı, “Sonra bana bunların hickey olduğunu söyledi” diye ekledi. Bir anne ve babanın cazibesine sahip olan Nathan Falco Briatore, Toffanin’e nişanlı olmadığını ancak kalbinin meşgul olduğunu açıkladı.

Nathan Falco’nun okulunun maliyeti ne kadar?

Nathan Falco Briatore için seçilen okul dünyanın en pahalı okuludur. Cenevre Gölü kıyısındaki Rolle merkezli Institut Le Rosey’de öğrenim ücreti yıllık 100 bin avroyu aşıyor. Le Rosey, iki dilli (Fransızca ve İngilizce) ve iki kültürlü bir yatılı okuldur; iki rüya kampüsünden oluşur ve resepsiyonu bir ortaçağ kalesinde yer alır. Elisabetta Gregoraci ve Nathan Falco Briatore televizyonda okumak için İsviçre’ye taşınmalarından bahsetmişlerdi. Babaya göre en ünlüsü ve prensleri, ileri gelenleri ve VIP’leri ağırlayan Cenevre okulu ideal çözümdü, anne ise daha isteksizdi ve oğlunun her zaman yanında olmasını istiyordu. “Bu kesinlikle önemli bir yaşam fırsatı, henüz elime geçmedi ama öte yandan kaçmak için de mücadele edeceğim. Onu pazartesiden perşembeye kadar göremeyeceğim. Ama bu, dışarıda pek çok arkadaşla tanışmak anlamına gelir.” Dokuzdan sonra telefon et.”

Ayrıca okuyun: Elisabetta Gregoraci, lüks alışveriş

Elisabetta Gregoraci ve Flavio Briatore arasındaki ilişki

Heidi Klum’dan Leni’nin de babası olan Elisabetta Gregoraci ile Flavio Briatore, 10 yıllık aşkın ardından 5 yıldır ayrı yaşıyor. Ama Nathan Falco’nun iyiliği için her zaman mükemmel bir ilişki sürdürdüler. “Ben alışılmışın dışında bir eski eşim. Genellikle tartışmalar olur, alaylar olur, aramızda hiç böyle bir şey olmadı. Nathan’ın huzuru, ayrılıktan sonra kurabildiklerimiz sayesinde. Hep birlikteyiz, 500 metre uzakta yaşıyoruz. uzakta, Monte Carlo’da. Neredeyse her akşam birlikte akşam yemeği yiyoruz.”

Elisabetta Gregoraci ve Giulio Fratini nasıl tanıştı?

Elisabetta Gregoraci bir yıldır Giulio Fratini ile bağlantılıydı. Fratini, 31 yaşında Floransa’da doğdu ve kumaş üretimindeki en önemli İtalyan girişimcilerden Sandro Fratini’nin oğlu. Giulio, 2020 yılında Forbes tarafından girişimcilik açısından 30 yaş altı en önemliler listesine dahil edildi. “Çantalarımı boşaltmama yardım etti. Daha sonra özel Instagram gelen kutuma güzel bir mesaj yazdı ama bana ulaşanların arasında kayboldu. Okuyamadım. Şans eseri iki yıl sonra birbirimizi tekrar gördük. Bu gerçekten kaderdi” diye yazmıştı Gregoraci bir süre önce yeni aşkıyla nasıl tanıştığını anlatmıştı.