“Eros Ramazzotti ile 10 güzel yıl”

GecKalmam

Active member
22 Eylül 2023 10:09

Model, eski kocasıyla olan ilişkisini anlatıyor ve bir çocuk daha istediğini ortaya koyuyor

Marica Pellegrinelli “Ayrılmak hiçbir zaman kolay değil” dedi ancak eski kocasıyla harika bir ilişkisi var. Model, “O, farklı bir aşktan olsa bile her zaman seveceğim biri” diye açıkladı. O ve Eros Ramazzotti, Haziran 2014’te, kendisi 26, kendisi ise 51 yaşındayken evlendiler, ancak zaten 5 yıldır birlikteydiler. Resmi törenin ardından lüks bir tesisin bahçesinde, hiçbir misafirin olmadığı gösterişli bir parti. 2019’da, hayranlarının birdenbire bir cıvata gibi yaşadığı ayrılık geldi. Ayrılma kararıyla ilgili “Ama eğer mutlu olmadığının farkına varırsan, gidip onun mutluluğunu arayacak cesareti kendinde bulmalısın” demişti. Yıllar önce bir röportajında şöyle açıklamıştı: “Turlar harika deneyimlerdi ama ben hep çocuklarla yalnızdım. Çocuklar zorunlu okula gidene kadar gezilerde hep kocamı takip ederdim. Sonra bıraktım. Ve aslında evlilik de sona erdi.” ile röportaj F.

Tekrar anne olma arzusu

Marica Pellegrinelli halihazırda Raffaela Maria (12 yaşında) ve Gabrio Tullio’nun (8) annesi ancak bir bebek daha sahibi olmak onun istek listesinde yer alıyor. “Henüz denemediysem son iki yıldır yaşadığım sağlık sorunları yüzündendir” dedi F, yakın zamanda sosyal medyada bahsettiği yumurtalık kanserine atıfta bulunuyor. “Tekrarlama korkusuyla yeni hamileliği bekledim ama artık zamanı geldi.” Birkaç yıldır bir çift olarak birlikteydi William Djoko ve birlikte çok mutlular, kim bilir yakında ailelerini genişletebilirler.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili