Eros Ramazzotti ve Michelle Hunziker, büyükanne ve büyükbaba olarak ilk fotoğraf

GecKalmam

Active member
27 Nisan 2023 17:03

Sunucu, eski kocası ve ilk torunları ile birlikte onu canlandıran ilk kareyi Instagram profilinde yayınladı.

İçin Eros Ramazzotti Ve Michelle Hunziker çerçevelenecek bir hatıra. Şarkıcı özel anlarda daha çekingen ve daha az sosyal olsa bile, böyle bir fotoğraf da kendini inkar edemezdi. Ama anneyi kesinlikle unutmamalıyız. Ve böylece Eros, Aurora’ya turundaki bir duraktan aldığı lezzetli bir orijinal Sacher Turtası hediye etti. Aurora, seyahatleri sırasında babasının onun hakkında ne düşündüğünü vurgulayarak tatlısını ölümsüzleştirdi.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili