Fabrizio Frizzi, Carlotta Mantovan kızıyla birlikte Roma’ya dönüyor

GecKalmam

Active member
11 Ekim 2023 10:48

5 yıl önce vefat eden sunucunun eşi küçük kızla fotoğraf çektirdi

40 yaşındaki Carlotta Mantovan, kızı Stella ile birlikte gülümsüyor ve neşeli. Küçük kızın diğer sınıf arkadaşlarıyla birlikte, yan yana, güzel, zarif ve bir arada bir akşama katılırlar. Fabrizio Frizzi’nin ölümünün üzerinden beş yıldan fazla zaman geçti. Mantovan bir süredir Fransa’da doğayla iç içe yaşayarak kızının mahremiyetini korumak istiyordu. Sosyal medyada en büyük tutkusu olan geniş çayırlarda veya at sırtında bisiklet sürdüğü görüntüleri yayınladı. Ama artık Roma’ya dönüp Fabrizio’nun anısının olduğu yerde yeniden başlamanın zamanı geldi.

Stella’da Fabrizio Frizzi’nin gülümsemesi var

Bir süre önce “Verissimo” programına konuk olan Carlotta Mantovan, 26 Mart 2018’de vefat eden sunucu Fabrizio Frizzi ile olan aşkından 2013 yılında dünyaya gelen kızı Stella’dan bahsetmişti. “O benim gücüm, hayatımın itici gücü. benim hayatım. Fabrizio’nun gülümsemesine, neşesine ve ellerine sahip. Gülümsemesini gördüğümde onu görüyorum”, diye açıkladı Carlotta. “Stella ile her gün ondan bahsediyoruz – demişti Mantovan – Sarı çiçekli bir çayır gördüğümüzde babama merhaba deriz çünkü bu onun en sevdiği renkti. Bunu küçük şeylerde görüyoruz”.

Fabrizio Frizzi’nin aşk hikayesi

Carlotta Mantovan ve Fabrizio Frizzi, 13 yıllık aşk ve küçük bir kızın ardından 2014 yılında Roma’nın San Gabriele Arcangelo semtinde evlendiler. TV sunucusu ile gazeteci arasındaki hikaye, 2001 yılında kendisinin programa ev sahipliği yaptığı ve gazetecinin taca talip olduğu (ikinci sırayı aldığı) Miss Italia yarışmasının perde arkasında doğdu. Yaş farkları konusundaki tartışmalara rağmen, 24 yıldır ilişkilerini büyük bir inanç ve saygıyla sürdürdüler.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili