Fausto Brizzi ve Silvia Salis yakında ebeveynler, sosyal duyuru

GecKalmam

Active member
20 Nisan 2023, 10:55

Coni’nin müdürü ve başkan yardımcısı yaz aylarında doğacak bir çocuğu bekliyor.

Yakında Fausto Brizzi ve Silvia Salis’in evinde mavi bir kurdele olacak. Coni’nin başkan yardımcısı, takipçilerine haberi verdiği ultrason görüntüsüne “Sizi bekliyoruz” yazdı. Ön planda pozitif test fotoğrafını da paylaştı, arka planda eşi ve kendisi gülümsüyordu. 37 yaşındaki spor menajeri hamileliğinin dördüncü ayında (gönderideki bir yoruma verdiği yanıtta açıkladığı gibi) ve bu nedenle yaz aylarında anne olacak. Yönetmen, eski eşiyle birlikte 7 yaşındaki Penelope Nina’nın babası. Claudia Zanella2018’de taciz skandalının ardından (Brizzi’nin tam beraatla çıktığı) ayrıldığı yerden.

Fausto Brizzi ve Silvia Salis’in aşk hikayesi

Fausto Brizzi ve Silvia Salis, Atletizm Federasyonu’nun bir Noel partisinde bir araya geldi: “Temsilci bir rolüm vardı ve konukseverlik adına birkaç kelime alışverişinde bulunmaya çalıştım. Ama o orada durup şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Ta ki belli bir noktaya kadar ‘Merhaba eh’ dedim ve onu bir direk gibi düşürdüm” dedi eski İtalyan çekiç forvet bir süre önce bir röportajda Gösteriş Fuarı. Sadece birkaç ay sonra evlilik teklifi geldi. Marakeş üzerinde uçan sepette kahvaltı ederken, en hafif tabirle sıcak hava balonunda romantik bir andı. Kasım 2020’de düğün, pandeminin ortasında onları maske takmaya zorlayan samimi bir tören olan Capitoline Tepesi’nde kutlandı. Ertesi yıl çift, Maldivler’deki ritüeli tekrarlayarak bir bis yaptı.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili