Federica Nargi panik ataktan sonra kara dönüyor

GecKalmam

Active member
02 Mart 2023 11:11

Bir gün önce kayak pistlerinden kar motosikletiyle inmişti.

Ertesi gün

Federica Nargi, karlı zirveler arasında sosyal medyada gülümseyerek ve mutlu bir şekilde yeniden ortaya çıkıyor. “Panik atak, anksiyete atağı geçirdi. Bugün bana hangi oyu verirsin? Devam ettiğim için teşvik için 10, değil mi? botları tekrar giymeye çalıştıktan sonra kayak hocasına döndüğünü söylüyor. Alessandro Matri de partnerinin başına gelenlerle ilgili sosyal medyada ironi yapmaya devam ediyor ve anne ile kızının karda somurtkan bir fotoğrafını paylaşarak “İki dağ aşığı” yazıyor.

Karda panik atak

Federica Nargi, karlı yokuştan aşağı kaymaya çalışırken gerçek bir panik atak geçirdi. Korkusu onu kelimenin tam anlamıyla o kadar hareketsiz kıldı ki, eski doku iyileşmek için dağ kurtarma ekibinden yardım istemek zorunda kaldı. Sedyeli bir kar motosikleti onu yokuşlardan uzaklaştırarak kaygıdan kurtardı. Federica ayağında kayaklar olmadan güvenli bir yer bulmaya çalışırken, arkadaşı Alessandro Matri eğlenerek skeçe devam etti. Ne yapıyorsun? Ne için bekliyorsun? – Nargi-Jura’ya eğlenerek ambulansın size geldiğini söyledi” dedi. “Gülüyorsun ama ben hastayım!” diye yanıtladı umutsuzca. Federica Nargi korkusundan sonra yılmadı ve ertesi gün tekrar denedi.

kayak kıyafeti ile poz

Federica Nargi karla kaplı yamaçları sevmiyor (yılın başında Maldivler’de daha rahattı) ve kayak yapmadan önce takipçilerine şöyle yazıyor: “Bu yıl tekrar deneyeceğim”. Ve sonra tekrar “Görünen Huzur”. Doruklarda güzel günler geçirmek için tüm mükemmel kıyafetleriyle Dolomitler’e geldi: günlük bir fotoğraf çekiminde olduğu gibi beyaz ve siyahları gösteren tulumlarla poz veriyor. Bununla birlikte, panik ataklarla uzlaşmamış olması çok kötü. Kusursuz kıyafetlerine rağmen, eski doku korkuya teslim olur ve inişten vazgeçer. Ama sonra ortağı Alessandro Matri’nin cesaretiyle tekrar dener. Bu sefer, efendisinin onayladığı gibi, o bir on!

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili