Federica Panicucci Dubai'de, Marco Bacini ile aşk hafta sonu

GecKalmam

Active member
26 Şubat 2024 09:40

Sunucu, eşiyle birlikte tatilde, havuz kenarında dinlenirken ve muhteşem akşamlarda

Tgcom24
Federica Panicucci, Dubai'den bikinili fotoğraf

Gülümseme her zaman ışıltılı ve çekicidir, fiziği ise her zaman heykelsi ve mükemmeldir. Federica Panicucci, Dubai'de güneşin altında dinleniyor ve takipçilerine hayal kurduruyor. Bikiniyle poz veriyor ve fotoğraflarını hayranlarıyla paylaşıyor, ardından akşamları pullu elbiseler giyerek Marco Bacini ile romantik bir akşam yemeğine çıkıyor. Birbirine çok bağlı ve mutlu bir çiftler ve birlikte her görüntüde sevgi ve suç ortaklığı yayıyorlar.

Her zaman en iyi fiziğe sahip, Federica Panicucci'nin boyu ve ağırlığı

Federica Panicucci 1,75 m boyunda ve yaklaşık 54 kg ağırlığındadır. Kıyafetlerle nasıl mükemmel bir şekilde geliştirileceğini bildiği ince bir fiziği ve zarif bir tavrı var. 53 yaşında, kesinlikle küçük ekranın en güzel kadınlarından biri ve aynı zamanda partneri Marco Bacini ile yaptığı geziler, sosyal etkinlikler ve televizyondaki randevular da dahil olmak üzere takipçilerini her zaman hayat hikayesine dahil ettiği sosyal medyada da seviliyor.

Federica Panicucci'nin erkek arkadaşı Marco Bacini kimdir?

Federica Panicucci ve Marco Bacini yedi yıldır birlikteler. Kendisi 47 yaşında ve Milanolu bir girişimci. Çift için yakın zamanda bir düğün yapılacağı konuşuluyordu ancak proje askıya alındı: “İlişkinin kendisi için işlevsel olan iniş çıkışlarımız ve yüzleşme anlarımız oldu. Her zaman güçlenmiş olarak ortaya çıktık ve kişisel olarak bu işin içine daldık. onu giderek daha çok sevdiğime evet dedim” dedi “Verissimo”ya. Silvia Toffanin'e “O benim hayatımın adamı, geleceğimi sadece onunla görüyorum” diye itiraf etti.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili