Fedez, ailesinin sevgisiyle çevrili olarak 34 yaşına giriyor

GecKalmam

Active member
15 Ekim 2023, 11:12

Rapçi, yakın zamanda hastaneye kaldırıldıktan sonra Chiara Ferragni ve çocukları Leone ve Vittoria ile normale dönüyor.

Aile partisi

Ferragnez’ler doğum günlerini aileleriyle birlikte aşk adına çok tatlı bir ev partisiyle kutladılar. Fedez, masaya iki pasta getiren çocukları Leone ve Vittoria ile zor anlarında her zaman yanında olan eşi Chiara’nın kendisini şımartmasına izin verdi. Ancak şimdi, 34 yıllarına ve en son gelen köpek Paloma da dahil olmak üzere tüm aileyi yakında barındıracak yeni ev gibi yapım aşamasında olan projelerine kadeh kaldırmanın zamanı geldi.

Fedez nasıl?

Fedez, 34 yıllık hayatına kadeh kaldırarak karmaşık bir dönemi geride bırakıyor. Yanında her zaman onu desteklemeye hazır olan Chiara Ferragni ile birlikte bir başka korkunun ardından fiziksel ve zihinsel gücünü toparlıyor. Rapçi birkaç hafta önce iki kanama nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve çok stresliydi. “Zengin olmak bizi korkuya veya duygusal strese karşı bağışık yapmaz. Benim durumumda, bunun ana nedeni 33 yaşında pankreas kanseri teşhisi konması – yakın zamanda yaşadığı depresyonu anlatırken yaptığı bir röportajda şöyle demişti – Ve hastalıktan sonra ciddi zihinsel sağlık sorunları yaşadım. Onlarla yüzleşmek zorunda kaldım, hala yüzleşiyorum. Bu konuda konuşmaktan ne utanıyorum ne de çekiniyorum.”

Ferragnez için normale dönüş

Korkunun ardından nihayet Fedez ve Chiara Ferragni’nin sayfayı çevirip normale dönme zamanı geldi. Hastanede kaldığı günlerde sosyal medyada sessiz kalan fenomen, dijital girişimci olarak faaliyetlerine yeniden başladı ve evde iyileşen rapçi, kendini çocuklarıyla kucaklaşmaya, hatta onlara pijama partisi düzenlemeye adadı. Ferragnez’ler kısa süre sonra taşınacakları yeni evi de ziyaret etti.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili