Ferragnez Roma’da: Başkentte Chiara Ferragni ve Fedez haftasonu

GecKalmam

Active member
24 Nisan 2023, 11:18

Chiara Ferragni ve Fedez başkentte bir hafta sonu geçiriyor

Chiara Ferragni için mutluluk fikri?

“Saat 7.25’te pijamalarımla harika bir Roma gezisinin ardından pizzaları bekliyorum. Roma’da geçirdiği uzun bir hafta sonundan sonra Milano’ya dönen Chiara Ferragni, yaşlı bir kadın olarak benim mutluluk anlayışım bu” diyor. Bomarzo’daki Parco dei mostri, etkileyici için birkaç sosyal etkinlik ama aynı zamanda Vatikan Müzelerinde biraz kültür, rapçi için aile ve şımartma arzusu Mini tatilin albümü zengin ve Vittoria’nın şakalarının videoları. 2 yaşına yeni girdi ve Leone’nin yüz buruşturması arttı.

Krizi önleyen geziler

Ferragneze’lerin tutarsız (Fedez geçmişte şehri “halıların altında cesetler olan bir Disneyland” olarak tanımlamıştı) ve savurgan (Chiara Ferragni’nin pirzolasının abartılı bir fiyatı var) olmakla suçlandığı Dubai’deki son Paskalya tatillerinden sonra, git Roma’ya. Güzel bahar günleri onları evden uzaklaştırır ve çift iyi anlaşır ve aşık olur. Ancak takipçiler yüzlerinde ve rutinlerinde bir terslik yakalayarak ısrar ederler. Dijital girişimci umursamıyor ve markasına her yerde sponsor oluyor, rapçi de çocuklara odaklanıyor.

Ferragni için birbiri ardına kalkışlar

Ferragnez çok seyahat eder ama Chiara Ferragni herkesi yener. Birkaç hafta önce yaza kadarki programının yoğun olacağını duyurmuştu: arkadaşlarla turlar, iş gezileri, aile turları. Grubuyla Afrika’ya gitti ama safariden önce Marakeş’teydi. Sonra birkaç iş gezisi ve Fedez ve çocuklarla Dubai’ye gitmek. Roma’dan sonra bir sonraki varış noktası neresi olacak? Yaz sonunda Milano’daki yeni ev hazır olacak ve bir seyahat ile diğeri arasında planlamak için hala zaman olacak…

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili