Francesca Fioretti ve Davide Astori’nin kızı bir reklamda

GecKalmam

Active member
20 Eylül 2023, 11:20

Bir mücevher kampanyası için güzel ve gülümseyen anne ve kız

Francesca Fioretti ve 17 Şubat 2016 doğumlu küçük Vittoria, 2018 yılında kendilerini bir anda bir dram yaşarken buldular. Futbolcu Davide Astori, Fiorentina takımıyla gerçekleştirilen antrenman kampında kalp krizi sonucu 31 yaşında hayatını kaybetti. Francesca partnerinin ölümünden birkaç ay sonra, “Vittoria’ya bakıyorum ve görevimin ona bu kaos içinde huzur ve mutluluk vermek olduğunu biliyorum,” dedi. Ara sıra düşünüyorum da, o olmasaydı belki de bunu başarabilirdim. acım daha kolay giderdi. Hiçbir şeyin beni girdaba geri getirmediği çok uzaklara giderdim. Acımdan daha güçlü olan tek şey kızımın sevgisidir. Böyle olmalı. Başarmalıyım.”

Floransa’dan Milano’ya

Davide Astori’nin ölümünün ardından Francesca Fioretti ve kızı Vittoria, Milano’ya taşınmak ve yeni bir hayata başlamak için Floransa’daki evlerinden ayrıldılar. Francesca bir röportajda, “Gece yarısı partnerime bir mesaj yazdım ve saat 9’da o artık orada değildi” diye hatırladı. Ama cesaretini topladı ve kızının iyiliği için yola devam etti: “Güçlü annelik içgüdüm beni onun için doğru olanı yapma konusunda daha güçlü ve daha kararlı yaptı.” Ve Vittoria’ya şöyle dedi: “Davide her zaman burada bizimle”.

David’siz hayat

Francesca Fioretti, Davide Astori olmadan sıfırdan başlamak zorunda kaldı. “Eski hayat artık yok ama yeni hayatta bazı sabitler var ve benimki, beni her zaman gerçeğe sadık tutan kızım Vittoria. En kötü şeylerin bile sonunda her zaman bir ışık vardır ve daha iyi bir kadın olduğumu düşünüyorum” dedi Verissimo’ya. “İlk başta içgüdüsel olarak ona gerçeği söyledim çünkü onunla tam güvene dayalı bir ilişki kurmak istiyordum. Onu hiç aldatmadım, tabii ki hikaye yıllar geçtikçe daha da karmaşık hale geldi, çünkü beş yaşındaki bir çocuğun merakı ve duyguları iki yaşına göre farklı. Bugün Vittoria mutlu bir küçük kız ve bu yokluğu hayatımızda normal bir şey olarak yaşıyoruz”, diye açıkladı Francesca.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili