Francesca Sofia Novello, arkadaşlarla Sorrento’dan kartpostallar

GecKalmam

Active member
28 Nisan 2023 10:04

Yazın başlarından keyif alıyor ve plajda geçirdiği günlerin en iyi karelerini sosyal medyada paylaşıyor.

Francesca Sofia Novello’nun Sorrento’da geçirdiği kişiler tasasız ve neşe doluydu. Şehrin sokaklarında yürürken dondurma yemenin ve pazarda biraz alışveriş yapmanın tadını çıkardı. Cenevre Mavillası ve diğer arkadaşlara. Kayaların üzerinde bir bikiniyle, tonlu ve zayıf vücudunu gösterdi ve gün batımında yoga seansını bile kaçırmadı. Havuz kenarındaki tostlar ve göz alıcı akşamların gelmesi uzun sürmedi: model, mükemmel şeklini vurgulayan daracık, kesik beyaz bir elbiseyle poz verdi.

Annem bir yıldır

Mart ayında Francesca Sofia Novello ve Valentino Rossi, Giulietta’larının ilk doğum gününü Tavullia çiftliğinde pastoral bir partiyle kutladılar. Mutluluk ve gönül rahatlığı adına arkadaşlarla basit bir öğle yemeği. Moto GP şampiyonu, bir ebeveyn olarak yaşadığı deneyim hakkında “Baba olmak harika,” dedi.

Mükemmel bir aile – Francesca Sofia Novello ve Valentino Rossi arasında her şey harika gidiyor. 2017’den beri birlikteler ve her zamankinden daha çok aşıklar. İlgili iş taahhütlerine çok yakın, her zaman birlikte olmak için doğru anı bulmayı ve Giulietta’larıyla birkaç anın tadını çıkarmayı başarırlar. 2023 yılına ailecek güzel bir Maldivler gezisi yaparak en güzel anları takipçileriyle paylaşarak başladılar. Bir süredir ikilinin nikah masasına oturacağı konuşuluyor ve model parmağındaki nişan yüzüğünü gösterse de o cephede şimdilik her şey sessiz.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili