“Francesco Totti mi? Kısa bir flört yaşandı”

GecKalmam

Active member
17 Ocak 2024 10:21

Ilary Blasi'nin eski kocasının ihanetleri artıyor

Tgcom24
Flavia Vento, Totti'nin Ilary Blasi'den boşanmasının ardından yaptığı itiraf. 2005'te ne oldu? Totti ne zaman evlendi?

2005 yılında eski VIP fotoğrafçı Fabrizio Corona, Totti'nin evlenmeden bir ay önce Blasi'yi Flavia Vento ile aldattığı yönündeki dedikoduyu ortaya attı. Totti ve Blasi, Cristian'a hamileyken Haziran 2005'te evlendiler. Flavia Vento şöyle konuştu: “Bu, yirmi yıldır süren ve hakkında pek çok şey söylenen bir hikaye. 2001 yılında Francesco Totti ile Valentino'nun evinde tanıştım. Ona şans getirdim çünkü o zaman Roma Scudetto'yu kazandı. Pazar günleri sonuna kadar gittim. Stadyumda. O döneme dair harika anılarım var. 2001'de bir flört vardı, kısa bir flört – itiraf ediyor şov kızı – Bu hikayeden ne zaman bahsetsem kendimi biraz böyle hissediyorum. Artık ayrıldılar. daha rahat konuşabiliyordum ama yirmi yıl boyunca çok çekingen davrandım. Aileyi mahvetmekle suçlandım, hem acı çektim, hem de acı çektim. Totti'nin bana karşı adil olmadığı sonucuna vardı. Onu Dante'nin Araf çemberine koyardım.”

Francesco Totti ve Ilary Blasi: Kim ihanet etti? Sevgilinin adı ne?

“Francesco'nun beni Noemi ile aldattığını keşfettim”. Ilary Blasi'nin belgesel filminde anlattığı gerçek bu. “Beni yirmi yıldır seven, her zaman onun hayatı olduğumu söyleyen adamın bana şunu yaptığını bilmek soğuk bir duştu: Aşağılanmış hissettim, sonra üzüldüm, tiksindim, biraz kızdım” diye ekledi. Kriz, Kasım 2021'de “mesafeli, tuhaf, gergin” hale geldiğinde başlıyor. O zamana kadar ilişkileri her zaman mutluydu “çok tatmin edici bir cinsel hayatımız vardı, belki de 20 yıldır birlikte olan bir çiftten bile daha fazla.” Ilary, Totti ve Noemi hakkındaki gerçeği keşfeder ve umutsuzluğa kapılır: “Bana nasıl böyle yalan söyleyebilir? Onu tanımadığına, onun sadece onun hayranı olduğuna dair bana yemin etti. Benim ve çocuklarımızın önünde bana yemin etti.”

Flavia Vento kimdir: kocası veya çocukları var mı?

Flavia Vento, çeşitli realite şovlarına ve televizyon programlarına konuk ve yorumcu olarak katılan İtalyan bir şov kızıdır. Romalı modelin şöhreti 1999'da programa katılmasıyla geldi. Piyango sekizde Tanrıça Fortune rolünde. Bu arada televizyon reklamlarında da rol almaya devam ediyor ve aynı yıl dergiye poz verdi. Playboy. Ona daha fazla görünürlük kazandıran dönüm noktası, 2000 yılında programda uşak olduğu zaman geldi. Özgür Teo Mammuccari tarafından. Hiç evlenmemiş ve çocuğu yoktur.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili