George Clooney, Villa Oleandra’yı kiraladı, bu kadar

GecKalmam

Active member
19 Temmuz 2023, 13:39

Aktör, bazı düğün organizatörleriyle temasa geçti, bu arada ailesiyle birlikte gölde tatilinin tadını çıkarıyor.

George Clooney, Oleandra villasını düğünler (örneğin Emily Blunt) veya romantik kaçamaklar (Ben Affleck ve Jennifer Lopez’inki gibi) için arkadaşlarına ödünç verdikten sonra para kazanmaya karar verirdi. Öyle görünüyor Enzo Miccio rezidansı ziyaret etti ve onu rezidansta evet için baş döndürücü meblağlar yapmaya hazır diğer VIP düğün planlamacıları takip edecekti.

gölde rahatla

George Clooney haki pantolon ve polo gömlekleriyle rahat ve rahat, Amal Clooney çiçekli mini elbisesiyle güzel. Çocuklar, Ella ve Alexander (6 yaşında), ebeveynlerinin yazlık elbiselerinin renklerine asılmış durumdalar. Dünyanın en güzel köşelerinden birinde güzel bir tatilin tadını çıkaran mutlu ve rahat bir aile portresi. Önce Sicilya’yı ziyaret ettiler, ardından Bill Murray de dahil olmak üzere birçok konuğu ağırlamak için aile villasına taşındılar.

Villa Oleandra ile 20 yıl süren aşk

George Clooney ve Villa Oleandra arasındaki ilk görüşte aşktı. Oyuncu, mülkü 2010 yılında 10 milyon avroya satın aldı, ancak bu arada değeri on kat artmış gibi görünüyor. Özel etkinlikler için kiralama olasılığını da düşünürseniz altın bir anlaşma. Müstakbel bir bekar olduğu yıllarda ona sık sık uğrardı ama Amal ve çocuklarla geri dönmek daha da güzel. Göldeki rezidans, Hollywood yıldızı ile müstakbel eşi arasındaki aşkın doğuşuna sahne olan tiyatroydu: “Saçma bir şeydi, ortak bir arkadaşım beni aradı ve ‘Evinizin yakınındayım, gelebilir miyim? Bir arkadaşımı mı getirdim?

şanlı komşular

Acaba George Clooney yeni komşuları duydu mu? Gölün karşı kıyısında, Villa Oleandra’nın hemen önünde, Ferragnez’ler bir ev satın almışlar. Amerikan tarzı güzel bir resepsiyon düzenleyebilirler, belki bahçede Chiara, Fedez ve çocuklarıyla barbekü yapabilirler.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili