Giusy Buscemi’nin doğum günü için VIP çingene partisi

GecKalmam

Active member
Giusy Buscemi’nin çingene partisi

Giusy Buscemi’nin çingene temalı partisinin bazı detaylarını ortaya çıkarmak için, ailesiyle birlikte Karayipler’deki bir tatilden yeni dönen arkadaşı Caterina Balivo, davet edildiği partinin videolarını yayınlıyor. Şarkıcılar, görünüşler, şirket var ama her şeyden önce sadelikle büyük bir eğlence arzusu. Sicilyalı aktris konuklarını güneşli gülümsemesiyle karşılıyor, uzun ve geniş bir elbise giyiyor ve her zamanki gibi çılgınca dans ediyor. İcra memuru, Hikayeler’de coşkuyla “Çingene partisi fikrini çalacağım” yazıyor. Ve eşleriyle bir fotoğraf paylaşarak ekliyor: “Arkadaşım, içeriden dışından daha güzelsin, inanılmaz ama gerçek.”

Kendinden doğan aşk

t Giusy Buscemi ve Jan Michelini bir yardım yemeğinde tanıştılar, ardından “Don Matteo” setinde tanıştılar ve “Un passo dal cielo” çekimleri sırasında kıvılcım çaktı. “İlk görüşte aşk değildi, kendimize odaklanmıştık ve her birimizin birbirimiz hakkında ön yargıları vardı. Geçenlerde İtalya Güzeli olmuştum, geleceğimi planlamaya başlamıştım, benden 14 yaş büyüktü ve o benden 14 yaş büyüktü.” hayatının kadınını arıyordu” dedi aktris bir röportajda. Ve sonra: “Aynı yaşam projelerini paylaştığımızı keşfettik”. 2017’de evlendiler ve üç çocukları Caterina, 5, Pietro, 3, Elia, 9 aylık, hepsinin ikinci adı Maria. “Çocuklarımızı Meryem Ana’ya emanet etmek istedik. Bir kutsama işareti olarak”. Ve eski İtalya Güzeli’nin üçte kalmaya niyeti olmadığı söyleniyor. Jan, kocasının Instagram hesabında şöyle yazdı: “Böyle bir babayla, İtalya’yı yeniden doldururdum”. Ocak ayında, altı ay Üçüncü çocuğunu doğurduktan sonra mezun olan Buscemi, “10 yılda üç yıllık lisans diploması büyük bir başarı değil. Yine de, hayatın önemli bir çemberinin kapanmasına bugün olduğu kadar hiç bu kadar sevinmemiştim.”