Guendalina Tavassi, denizde kaza: “‘Titanic’teki Rose gibi”

GecKalmam

Active member
04 Eylül 2023 11:50

Federico Perna ile birlikte denize açıldığı tekne bozuldu

Sahilde geçirdiğim gün mükemmel görünüyordu. Heart takipçileri için Guendalina Tavassi ve Federico Perna, güneşli ve dinlendirici bir Pazar gününün tadını çıkarmaya hazırdı… ama kaderin elinde başka bir şey vardı. İkili birkaç arkadaşıyla birlikte yola çıktı: Hikayelerde fenomen, durumu çözmeye çalışan erkek arkadaşını çerçeveleyerek “Hadi tekne turuna çıkalım… o ünlü son sözler” diyor. Takipçilerine “Bizi almak istiyorsanız burada bu kayanın altındayız” diyor.

“Isola”dan Circeo’ya

Geçmişte Guendalina Tavassi “Isola dei Famosi” açıklarında gemi kazası geçirmişti, bu muhtemelen Circeo açıklarındaki kazanın ironik bir şekilde ele alınmasının nedenidir. Hikayelerde yardım beklemeyi belgelediniz. Federico Perna ona “Sevgiler, Orietta Berti ‘Tekne gittiği sürece’ şarkısını söylerdi” dedi. Ve şöyle cevap veriyor: “Sorun, işe yaramamasıdır!”. Şaka ve bikinili bir selfie arasında, grubu kurtarmak için bir bot geliyor: Gwendolyn kurtarıldıktan sonra “Sadece kadınları ve çocukları kurtardılar, Federico denizin ortasında kaldı ve büyük olasılıkla orada kalacak” dedi.

Mutlu son

Federico’yu beklerken takipçileriyle birlikte Guendalina Tavassi, “Titanik’te küçük bir Gül hissettiğimi söyleyebilir miyim? Kolyeyi kalbimle bile taşıyordum, ama c… ya da onu denize attım” diye şaka yapıyor Perna. “Kalbim her zaman orada, Leo’m… bunun sonu pek iyi olmadı” diye devam ediyor. Ancak James Cameron’ın gişe rekorları kıran filminin baş kahramanından farklı olarak Federico Perna, sahile sağ salim ulaştı.

İlgili