“Güzellik beni engelledi”

GecKalmam

Active member
05 Eylül 2023 10:08

Eski Miss Italy, yıllar içinde fiziksel görünümünden dolayı ciddi bir sakatlık yaşadığını açıklıyor

“Kısa bir süre önce bir yönetmen bana kör bir kadını oynamanın inandırıcı olamayacağını söyledi: çok güzel. Ve bir süre sonra bir yapımcı şöyle dedi: ‘Kocasının birileri için ihanet ettiği bir kadını oynarsan kimse sana inanmaz’ 48 yaşındaki Martina Colombari, temmuz ayında şunları söyledi: “Ondan daha çirkin. Ama bu ne anlama geliyor? Burada, bu argümanlar sayesinde güzellik benim için bir engeldi.” Haberci. Birkaç gün önce sosyal medyada “Güzellik Batı’nın burkasıdır” diye yazmıştı.

Sadece güzel değil

Mutlu bir evliliği olan Martina Colombari şöyle devam etti: “İtalya güzeli ve bir futbolcunun eşi, dolayısıyla güzel ve başka hiçbir şey değil.” Billy Costacurta (27 yıldır birlikte olduğu bir çift). “30-35 yaşına kadar bazı çevrelerde bana küçümseyici bir tavırla bakarlardı. Onları başka bir şey olduğuna inandırmak zorunda kaldım. Çoğu zaman konuşmama bile izin vermediler. Akşam yemeklerini hatırlıyorum. sanki bu ülkede yaşamıyormuşum, gazete okumamışım, okula gitmemişim gibi beni sohbetlere bile dahil etmedim… Bazı insanlar için ben sadece hayran olunacak güzel bir heykeldim, ” ekledi.

Bayan’ın geçmişi

Martina Colombari 1991 yılında İtalya Güzeli seçilmişti ve kendisine bugün düzenlenen yarışmanın jürisinde yer almak isteyip istemediği sorulduğunda şöyle yanıt veriyor: “Kusura bakmayın, benim için bu bir sıçrama tahtasıydı, ancak bu yarışmalar artık bitti. Ve sonra doğruyu söylüyorum: Otuz yıl ve daha fazla süredir Miss Italia sayesinde yarım iş bile kapanmadı. Ben her zaman her şeyi Martina Colombari gibi yaptım”.

İlgili