İbiza’da bir teknede Rita Ora bombası

GecKalmam

Active member
21 Ağustos 2023, 14:48

Pop yıldızı, arkadaşları ve kocasıyla tatilde nefes kesici bir vücut sergiliyor.

Rita Ora ve Taika Waititi beş yıl önce tanıştılar, ancak Mart 2021’de çıkmaya başladılar. 2022’de yönetmeni şarkıcıdan evlenme istemeye ikna etmek için bir yıldan biraz fazla aşk.

Bir yıl sonra Rita Ora, “Vogue Wedding” ile yaptığı röportajda düğünün ayrıntılarını anlattı: üç gelinlik (biri son dakikada bir dükkandan alındı), sadece 8 misafir. Ve özel konum: Los Angeles’taki evin bahçesi.

Yönetmen, “Bana onunla evlenme teklif etti ve ben de hemen evet dedim” diyor. Rita’nın evlenme teklifi 2022 yazına kadar uzanıyor. 4 Ağustos 2022’de evlendiler: “Medyanın bildirdiği gibi Londra veya Fransa’da değildi. Los Angeles’ta küçük bir arkadaş grubunun önünde evet dedik. “.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Narenciye suları, Sicilya içmek için

Simone Gatto Srl

Kışın (soğuk algınlığı ve gribe karşı) ve yazın (sıcağı yenmek için) her derde deva olan bu içecekler, Messina üretiminde lider bir şirket olan Simone Gatto’nun miras bıraktığı bir bölgenin lezzetlerini, tarihini ve kültürünü kapsar. neredeyse yüz yıl, yurt dışında da

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Simone Gatto Srl

Kışın (soğuk algınlığı ve gribe karşı) ve yazın (sıcağı yenmek için) her derde deva olan bu içecekler, Messina üretiminde lider bir şirket olan Simone Gatto’nun miras bıraktığı bir bölgenin lezzetlerini, tarihini ve kültürünü kapsar. neredeyse yüz yıl, yurt dışında da

Daha fazlasını bul

İlgili