Isabel Totti 7 yaşına giriyor, aileden sosyal selamlar

GecKalmam

Active member
10 Mart 2023 10:34

Ilary Blasi ile partiden baba Francesco Totti’nin tatlı mesajına

Isabel Totti, 2016 yılında Francesco Totti ve Ilary Blasi’nin kapak aşkından doğdu. Şov dünyasının altın çiftiydiler ve o zamanlar kimse onlar için bu kadar acı bir son hayal edemezdi. 7 mumunu kızı, annesi Ilary Blasi, erkek kardeşi Cristian ve kız kardeşi Chanel ile birlikte, bir yıldan kısa bir süre öncesine kadar tüm ailenin yaşadığı Eur’daki villada üfledi. Onun için ritüel şarkı, güzel bir pasta, bolca sevgi ve Doğum Günün Kutlu Olsun yazılı parti kraliçesi tacı eksik değildi.

Anne Ilary Blasi’den en iyi dileklerimle

Ilary Blasi, Isabel Totti’ye adanan ev hanımı partisinin videosunu yayınladı. Hepsi “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylüyor ve yanağına kocaman bir öpücük konduruyor. Daha sonra küçük kızı ve bin kelime söyleyen üç kırmızı kalple bir fotoğrafını yayınlar.

Francesco Totti’nin paylaşımı

Francesco Totti de bariz sebeplerden dolayı aile partisine katılmamasına rağmen üçüncü çocuğunu sosyal medyada kutladı. Hikayelerde en güzel görüntüleri içeren bir video yayınladı, ardından muhtemelen Madonna di Campiglio’daki son tatilleri sırasında çekilmiş, karda çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. Eski futbolcunun yol arkadaşı Noemi Bocchi, kendisini toplum içinde ifşa etmemeyi tercih etti ancak küçük kızıyla iyi bir ilişkisi var ve muhtemelen o da en iyi dileklerini iletmiş olacak.

Cristian ve Chanel Totti’den Mesajlar

Cristian Totti, küçük kız kardeşine sevgi dolu bir sosyal mesaj gönderdi. “Tebrikler aşkım, seni sonsuza kadar seviyorum” diye yazdı Isabel Totti ile birlikte surat yaptığı bir kareyi yayınlayarak. Chanel Totti, ablasıyla geçirdiği komik anların olduğu bir video paylaştı. “İyi ki doğdun, hayatımı güzelleştiren küçük kadın. Her zaman yanında olacağım, seni asla yalnız bırakmayacağım. Seni tüm varlığımla seviyorum”. Ve sonra başka bir gönderide: “Daha iyisini isteyemezdim”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili