Kollarında Phoenix ile Paris Hilton tatlı annesi

GecKalmam

Active member
04 Nisan 2023 12:21

Ocak’ta doğan ilk çocuğuyla sosyal medyaya poz verdi

AYRICA OKUYUN: Paris Hilton, annesinin affını bir Chanel çantasıyla satın aldı

İlk doğanın doğuşu

Ocak ayında Paris Hilton, bebeğinin elindeki fotoğrafını paylaşarak anne olduğunu sürpriz bir şekilde duyurdu. “Şimdiden ne kadar sevildiğini anlatacak kelime yok” yazmıştı, mavi bir kalple miniğinin cinsiyetini ortaya koymuştu. Kasım 2021’de evlenen sosyal medya yıldızı ve eşi Carter Reum, bir süredir çocuk sahibi olmaya çalışıyor. Yardımlı döllenme yolunu denediler, başarılı olamadılar ve sonunda taşıyıcı anneliğe başvurmayı tercih ettiler.

saklanan sır

Paris Hilton, “Bütün hayatım o kadar halka açıktı ki hiçbir şeyi kendime saklayamadım. Bu deneyimi yalnız yaşamaya karar verdik” dedi. Harper’s Bazaar. Gizem, onu annesinde bile değil, ailede de tuttu. Kathy Hilton bebek doğana kadar hiçbir şey açıklamadı. “Bebeği bir battaniyenin altına saklayarak kucağımda tutuyordum, annem bana onun ne olduğunu sordu ve ben de onun bir bebek, yeni torunu olduğunu söyledim” dedi.

Sosyal sunumlar

Paris Hilton’un takipçilerine oğlunun yüzünü göstermesi ve kendisinin ve Carter Reum’un onu nasıl adlandırmaya karar verdiğini açıklaması bir ay sürdü. Phoenix Barron Hilton Reum, her iki ebeveynin de soyadını taşıyan bebeğin tam adıdır. “Phoenix’in (İtalyanca’da Fenice anlamına gelir, ed) popüler kültürde iyi göndermeleri var ama en önemlisi alev alan ve kendi küllerinden yeniden doğan kuştur yeniden uçmak için. Oğlumun büyümesini isterim. felaketlerin ve zaferlerin hayatımız boyunca gelip geçici olduğunu ve bunun bize gelecek için büyük umutlar vermesi gerektiğini bilmek,” diye açıkladı sosyal medya yıldızı. Şimdi yaratığının ne kadar güzel olduğunu herkese göstermek için sabırsızlanıyor.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili