Lapo Elkann yarıştan sonra üzgün, eşi Joana Lemos onu teselli ediyor

GecKalmam

Active member
27 Haziran 2023, 10:33

Parlayan gözleri olan girişimci ve onunla ilgilenen ralli sürücüsü ile sosyal fotoğraflar çok hassas.

Estoril pistinde Ferrari’lerde bir yarış düzenlendi. Lapo Elkann ve Joana Lemos, yarış kıyafetleri içinde katıldı ve diğer sürücülerle birlikte poz verdi. Yarış şampiyonu Hélder Rodrigues, “Güzel ailenle ne güzel bir gün” yazdı. Ama Agnelli ailesinin evladı için bir şeyler ters gitmiş olmalı, öyle ki karısının biraz şımartmasına ihtiyaç var. Joana yarıştan önce arka planda Queen’in “Don’t stop me now” şarkısını içeren bir video paylaşmıştı, yarışın sonunda yayınlanan görüntülerde ise Adele’nin “Rise up” adlı müziği yer alıyordu. yükseliş, bir şeylerin umulduğu gibi gitmediğini gösteriyor.

Özel hayata emekli

Lapo Elkann’ın sosyal ağları kesin olarak terk ettiği düşünüldüğünde, yarışma gününün çekimlerini yalnızca Joana Lemos yayınladı. Twitter’da yalnızca önemli olaylar için veya hayır kurumu olan LAPS vakfının girişimlerini tanıtmak için ara sıra yazıyor. Dedikodu ve haberlerin merkezinde geçen yılların ardından Portekiz’de özel hayata çekilen Lapo, bir röportajında gururla “İşte ben Lemos Bey” diyerek kötü şöhretinin gölgesinde yaşama fikrinin olmadığını itiraf etti. karısı umursamaz.

yeni bir lapo

Joana Lemos ile tanıştığından beri Lapo Elkann için yeni bir hayat başladı: “Eşim için kendimin en iyi versiyonu olmama yardım ettiğini söyledim ve bunu doğruluyorum. Her sabah uyanıp sahip olduğum kadını görmekten gurur duyuyorum. Benim tarafımda,” dedi bir röportajda. Eski kocasından olan çocukları ile Portekiz’in Estoril bölgeleri ile Algarve arasında yaşıyorlar. Zaman zaman paparazziler onları süpermarkette alışveriş yaparken ya da St. Moritz’in zirvelerinde tatildeyken, her zaman birbirlerine sıkı sıkıya bağlı ve el ele yakalarlar.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili