Leonardo Spinazzola ve Miriam Sette sposi, evet fotoğraflarına bakın

GecKalmam

Active member
23 Haziran 2023 08:23

Resmi nikahın ardından şimdi de Roman futbolcu için Assisi’de dini tören

Haziran, futbolcuların evlenmek için en sevdiği aydır. Mattia Zaccagni’nin Chiara Nasti ile düğününden sonra, Leonardo Spinazzola ve Miriam Sette’nin Assisi’deki Castelbuono malikanesinde telaffuz ettiği evet albümü karşınızda. Bu, 2020 Noel Arifesinde kutlanan sivil törenin ardından Roman orta saha oyuncusu için ikinci kez. Partide çocukları Mattia ve Sofia da hazır bulundu.

gözyaşı ve alkış

Leonardo Spinazzola ve Miriam Sette’nin dini töreni özellikle romantikti. Roman futbolcunun verdiği sözü partnerine okuması davetlileri duygulandırdı, gözyaşlarına boğdu ve alkışladı. “Aşkım nihayet günümüz geldi, sahip olduğumu bilmediğim ve ihtiyacım olan güç sendin. Seni gördüğüm ilk günden beri hayatımın geri kalanını seninle geçirmeyi seçtim, biliyorum ki ben sevmeyi bilen bir insanım, bundan eminim, sana her zaman söylediğim gibi sen benim karımsın , sevgilim, en iyi arkadaşım’. Hayatımızı inanılmaz, maceralı ve coşku dolu tutacağıma söz veriyorum çünkü hayatımı her zaman hayalini kurduğum başyapıt yapacak olan şey senin gülüşün ve her sabah gözlerinde gördüğüm neşe olacak, seni seviyorum aşkım”. Partiyi çiftin arkadaşı Giampaolo Pazzini’nin eşi Silvia Slitti organize etti.

Geline serenat

Mattia Zaccagni’nin Chiara Nasti’ye yaptığı gibi, Leonardo Spinazzola da evet’ten önceki gece Miriam Sette’e serenat yapmak istedi. Romalı futbolcu, Ultimo’nun “Piccola Stella” notalarında karısına olan bağlılığını dile getirdi. Takım arkadaşı Gianluca Mancini de etkinlikte hazır bulundu ve özel koro şefi olmayı teklif etti.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili