Luca Argentero ve Cristina Marino, işte Noè Roberto’nun partisi

GecKalmam

Active member
25 Eylül 2023 11:34

Çiftin ikinci çocuğu için bahçede pastoral vaftiz

Anne Cristina Marino Noè’nin bacaklarının üzerinde oturan Roberto Argentero, parti kıyafetini sergiliyor. Krem rengi bir tulum giyiyor ve ayağında modelin çantasıyla aynı renkte kumaş ayakkabı var. Krem renginde, dekolteli, zarif bir elbise giyiyor. Cristina, bebeğin elinin ve babası Luca Argentero’nun fotoğrafını yayınlıyor ve “Biz” yazıyor. Küçük kız kardeş Nina Speranza da iki tatlı örgüyle topladığı sarı saçları ve küçük beyaz elbisesiyle günün kahramanı. Ova ve çevredeki şehirlerin manzarası ve sahneyi aydınlatan mavi gökyüzü ile manzara romantiktir. Parti açık havada yapılıyor ve pasta çiçekler için seçilen beyaz ve yeşilin aynı tonlarından oluşuyor.

Moda şovlarında çılgınlık

Noè Roberto’nun vaftizinden önceki günler, 30 yaşındaki Cristina Marino için çok zordu. Luca Argentero’nun eşi, Milano Moda Haftası’na giderek daha ilgi çekici ve şehvetli görünümlerle çok sayıda etkinliğe katıldı. Ancak evinde aktör onu bekliyordu ve ona sarılıyordu. Sosyal medyada kendisine şunları yazdı: “4 yaşında geçirdiğimiz ilk yazımız için teşekkür ederim aşkım, sen bizi aydınlatan ve ısıtan güneşsin. Bana gülüyorsun, bana gülüyorsun, cesaretinle beni ısıtıyorsun… sen bizim evimizsin.” “Seni çok seviyorum” diye yanıtladı.

Mükemmel aile

Cristina Marino ve Luca Argentero, 9 aylık Noè Roberto ve 3 yaşındaki Nina Speranza’nın ebeveynleridir. Model ve oyuncu “Karayiplerde Tatiller” filminin setinde buluştu ve 2021’de Città della Pieve’deki (Perugia eyaletinde) villalarında evlendiler. Bir çift olarak hayatlarında tartışmalar ve kahkahalar birbirini takip ediyor ve bir röportajda birlikteliklerinin sırrının suç ortağı ve tamamlayıcı olmaları olduğunu açıkladılar: “Biz çok iyi arkadaşız.”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Kompakt ve verimli SUV

Hyundai

Kompakt ve verimli SUV

Benzinli, hafif hibrit, tam hibrit veya %100 elektrikli Yeni Hyundai KONA, kompakt SUV standartlarını yeniden tanımlıyor. Cesur tasarım, daha büyük boyutlar, güvenlik, konfor, akıllı teknolojiler ve yeşil motorlar: %100 elektrikli versiyondan doğan ve daha sonra hibrit versiyona ve tüm seriye genişletilen yenilikçi bir proje

Daha fazlasını bul

İlgili