Ludovica Valli, tatilde rahatsızlandı: Hastaneye kaldırıldı

GecKalmam

Active member
Geceleri hastalık

Tatilde olan Ludovica Valli için kötü bir aksilik. Ve bu ilk kez bile değil: onun da Dubai’de tıbbi bakıma ihtiyacı olmuştu. “Bütün gece hastaydım, 40 derecelik bir ateşle iyileştim, buna neyin sebep olduğunu bilmiyorum, garip bir şey yemedim”. Valli, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mutfağa gitmek için yataktan kalktı ama kendini kötü hissetti: “Masada duruyorum, dayanıyorum, yetişemiyorum, geri dönüyorum ama, iki adım atarken bilincimi kaybediyorum ve artık hiçbir şey hatırlamıyorum, yere düşüyorum.Giamma çok güçlü bir darbe hissediyor, ayağa fırlıyor ve beni baygın halde buluyor, beni yukarı çekiyor ama ben zaten yüzüstü yerdeydim. zemin”.

Hastaneye koşuşturmaca

Ludovica Valli, hikayesine takipçilerine şöyle devam ediyor: “Moral ambulansı çağırıyor, dayanamadım bile. Bana bir şey olduğunu düşünmemiştim… Çocukları düşünüyordum, anlamadım ama kanlar içinde kaldım. – Hikayelerde diyor ki – Sabah 10’dan 18’e kadar hastanedeydik. Kan tahlilleri, tomografi çektirdim çok sert aldığım darbeden dolayı kafama, her şey yolunda görünüyor. Her halükarda, İtalya’ya döndüğümde daha fazla kontrol yapmamı tavsiye ettiler”.

altı dikiş

Düşen Ludovica Valli, yüzüne altı dikiş attı. “Hastaneye gitmek bile istemedim. Aynada kendimi görmeye cesaretim yoktu ama dikiş atmak zorunda kaldılar, çenemin altına altı tane, hayatımda hiç dikiş atmadım. Anne mia, ben yaptım. – Hala korkuyorum diyor – Her şeyden çok bensiz kalan çocukları düşündükçe ağladım. Hiçbir şey, her şey bitti.”